Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsi felelne meg...

Milyen babakocsi felelne meg ezeknek az elvárásoknak?

Figyelt kérdés
könnyű vagy nehéz igazából mindegy mert buszozni nem fogok vele,lépcsőzni sem,(ésszerűen persze én is a könnyű fele hajlok)négy kerék az fontos a háromkerekűk annyira nem jönnek be,lehetőleg kerek aljzatú legyen a csapott sem az én világom,mindenféleképpen 3:1 szeretnék mert ez a travel system része nagyon tetszik,viszonylag keskeny is lehetne.. és nagyon jó lenne ha állítható lenne a karfája" mivel eléggé magas vagyok.
2018. szept. 19. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"lehetőleg kerek aljzatú"


Ez mit takar?

Egyébként ennek szinte bármi megfelel.

2018. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mire gondolsz a kerek aljzatunál,de ennek kb bármelyik megfelel.


Nekem amugy toragoo flame van,illetve peg perego volt az előzö gyereknél, a flame még a régebbi kiadás nagy mózessel.

Én mindkettőt szerettem,a perego könnyebb volt kicsit de a flame kerekei nálunk praktikusabbak.

2018. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! esetleg egy összeget írnàl max mennyit szeretnétek rászánni?

Én is pàrom is magasak vagyunk nekünk a Stokke Traliz jött be, 2hónapos a kislányom nagyon imádjuk! Még a mózes részét használjuk meg kocsiba a hordózóját de nagyon szuper.:)

2018. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*trailz

A kerek alj esetében a mózes aljára gondolsz? Pl. Touragoo babakocsik olyanok és vannak tök jó színesek is és a tolókar magassága is állítható

2018. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!