Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke babakocsit mire cserélj...

Stokke babakocsit mire cseréljük? Bugaboo, esetleg Cybex?

Figyelt kérdés

Sajnos beleestem abba a hibába, hogy a fő szempontok között a kinézet is szerepelt, és úgy vettem babakocsit, hogy előtte meg sem néztem közelebbről, más modellt nem is próbáltunk. Ennek meg is lett a böjtje, május óta használjuk a Stokke-t, és eddig úgy voltam vele, hogy amíg mózesezünk, jó lesz, de most azt mondom, hogy azonnal lecserélném, akár már holnap.


A következőek a fontosabb szempontok:

-Ne csak a tök egyenes, hibátlan úton menjen el, és ne dobálja séta közben ide-oda a babát.

-Legyen kényelmes a babának és nekem is, tehát legyek tágas és könnyű legyen tolni, irányítani.

-Ne legyen bonyolult összecsukni és kinyitni, beférjen a liftekbe (még 1-2 évig nem költözünk családi házba).


Sokan a Bugaboo kocsikat mondják, hogy azok a "leglegleg" kategória, de most néztem róla videókat, és nekem úgy tűnik, hogy az a rész, ahol a baba lenne, nagyon lent van...



2018. szept. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Graco symbio
2018. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Jók a Bugabook de szerintem nagyon nagyok, amelyik nem nagy , a Bee az meg úgy néz ki mint egy tolókocsi...

Nekünk Cybexünk van és maximálisan tudom ajánlani! Mi szerencsére elsőre beletrafáltunk, imádjuk a kocsit (Priamünk van). A Priamet tudom ajánlani vagy ha olcsóbbat vennétek akkor a Balios S ami még nagyon jó és szerintem nagyon szép. :)

2018. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Maclaren Techno XT vagy XLR , ujszulott kortol hasznalhato, ha ujra kezdhetnem mar az elejen azt vettem volna! ( igy csak 1 evesen )
2018. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Concord kocsink van, nagyon szeretem, megfelel a te szempontjaidnak is.
2018. szept. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma délután szerintem végigjárjuk a Brendont és a Mamas and Papast és kipróbálom ezeket, meg amik ott is tetszeni fognak!:)
2018. szept. 14. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem találtatok volna:


[link]


Nagyon jó, megbízható oldal és most fantasztikus akcióban vannak a Cybex kocsik!

2018. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sikerült-e már megtalálnod az új babakocsidat, de ha még nem, akkor a GB Qbit Plus babakocsit ajánlanám. Először Cybexet szerettem volna, de aztán megláttam ezt :)

[link]

2018. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OFF:


A gb-t is a Cybex gyártja ha jól tudom tehát minőségben ugyanaz mint a Cybex.

2018. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!