Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most akkor babahordozó kendő,...

Most akkor babahordozó kendő, vagy babakocsi, vagy mindkettő, egyáltalán hogyan hordjam a gyereket majd télen?

Figyelt kérdés

Én már úgy összezavarodtam ettől a dologtól. Eleve téli gyerek lesz, december elején. Nincs babahordozós kabátom, de vettem kétszer nagyobb számút, ami alá elvileg kendőben vihetem a babát, habár nem tudom ezt igazán hidegben mennyire bírnánk és mennyi ideig férne el alatta,főleg ha nagyobb lesz.

Olvastam egy fórumon hogy kendővel járnak mindenhova. Nade akkor nem is kell így babakocsi? Kicsit tartok attól hogy nagyon megszokja hogy mindenhova viszem őt, aztán ha lefektetném akkor bömbölne,mert megszokta eleve azt hogy anya mindenhova hordja magán.


Nyilván ha gazdag lennék mindent megvennék neki, de fölöslegesen nem akarok illetve tudok költeni.


Mit tanácsoltok? Lehet hülyén írtam le,de annyira tapasztalatlan vagyok még.



2018. szept. 27. 21:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Meg pl. mi ez a mei tai kendő? Jobb vmivel mint a többi? A kengururól csak rosszat hallottam ezért arról lemondtam.
2018. szept. 27. 21:43
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi hogy nincs jogsim, ,ezért mindenhova gyalog, vagy tömegközlekedéssel kell mennem. Habár párom mikor nem dolgozik, meg hétvégén is azért kocsival tud vinni.
2018. szept. 27. 21:44
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi kendőt használunk, hordozók kabáttal. Nekünk a babakocsi nem vált be. A gyerek sem szerette, meg a tömegközlekedés is egyszerűbb. Nem tapasztaltam, hogy gond lenne az ágyban alvás, és a járókában is elnézelődik.
2018. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Babakocsi a legegyszerűbb, van csatos hordozónk alig használjuk.
2018. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
A lányomat csak babakocsiban lehetett vinni, abban elaludt a kendőben meg üvöltött mint a sakál 10 perc után és mindig úgy jártunk, hogy cipelhettük haza. Utána már a kocsit it vittük tartaléknak, a kendővel indultunk el hátha egyszer megszereti de végül mindig a kocsiban kötött ki mert a hordozást ki nem álhatta pedig több fajtát próbáltunk. Én várnék ezekkel amíg megszületik.
2018. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Neked kellene eldönteni, hogy mit akarsz: elsősorban hordozni vagy babakocsizni. Ha nem válik be az egyik, váltasz másikra.


De ha neked más példája kell: minden hordozós barátnőmnek van babakocsija. Az volt az alap és erre jött pluszként a hordozó.


A helyes hordozásról pedig millió oldal van.

2018. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Az én kisfiam ki nem állhatta a kendőt. Hiába akartam. Az elég babafüggő, hogy elvan e benne. A babakocsi nálunk bevált. Mi is mindenhova gyalog jártunk, mondjuk a tömegközlekedést kerültük amennyire lehetett. Ja, és a babakocsiba bele tudsz pakolni egy csomó cuccot, míg ha kendővel mész, a váltóruhát, pelenkát, popsitörlőt...cipelheted még a babán kívül, így egy 2-3 hós babánál ez már kiad egy esti fitness edzést.
2018. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Itt egész más mindegyik vélemény.Érdekes hogy a másik fórumon csak a kendőt dicsőítő. Hogy én mit szeretnék? Nem szeretem a babakocsikat,nehéz közlekedni velük. A kendőt viszont jobb időben praktikusabb akkor nekem. Ahhoz hogy megtudják mit szeretne a fiam mindet meg kellene ismernie.
2018. szept. 27. 22:51
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Mi babakocsit vettünk, szerintem igen nehéz lehet állandóan cipelni plusz a pelenkázó táska plusz egy kisebb bevásárlás.

Tavasszal nézünk ssc csatos hordozót (ami ugye nem egyenlő a kenguruval). Szeretünk kirándulni és akkor jobb mint a babakocsi.

39 hkm

2018. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem babakocsi kell


Eleve aludhat benne ha idegen helyen vagytok, akár kinn is ha nem -20 van ami valljuk be csak januárban szokottt lenni.

De otthon is.


A kendő az mindig plusz.


Ezt úgy mondom, hogy a lányom nem szerti a babakocsit.nem alszik benne, csak szállításra jó.

A kendőt pedig 10 hetes korától használjuk, előtte üvöltött benne..

Nem tudom menddig birom el


Lehet kapni hordozós topot vagy "huzatot"

Kicsit húzós árban, de sztem én veszek a télre

Kanuárban lesz csak fél éves

2018. szept. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!