Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Trailz-t / Xplory 6-ot...

Stokke Trailz-t / Xplory 6-ot szeretnénk venni, mindenképpen meg kell venni hozzá a mózeskosarat?

Figyelt kérdés
170 fokban dönthető a sportkocsi és tartozik hozzá egy újszülőtt szűkítő. (Ebből gondolom, hogy talán elhagyható, mert minek gyártanának hozzá újszülött kompatibilis alkatrészt.) Azt olvasom, hogy 3 hónapos kortól már nem nagyon maradnak meg benne a gyerekek, mert nem látnak ki belőle. Így viszont elgondolkodtam, hogyha júniusban érkezik a miénk, és meleg is lesz, akkor még a mózes nyújtotta meleg sem szól a vásárlása mellett. Tanácsok? Tapasztalatok?

2018. okt. 23. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen sztem kell a Mózesresz
2018. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kötelező, de én megvenném.
2018. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vennék hozzá mózest mindenképp!
2018. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Stokke mózest lehet megutálják 3 hónaposan a gyerekek, mert az kicsi és nem férnek el, de jó mózesben azért jóval tovább elvannak. Lányom nyár végi, tavasszal került ki csak a mózesünkből, addig remekül elvolt, nagyon jókat aludt. A sportban sokkal kevésbé.
2018. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg nem "ússzuk" meg :)
2018. okt. 24. 07:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, szükséges. Persze nem kötelező, de én inkább vennék olcsóbb babakocsit mózessel együtt, minthogy ezen spóroljak.
2018. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha stokke baba kocsira telik.. Akkor nem hiszem h fáj a plusz kiadás ami fontos a babának :)
2018. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az egész gyerekszoba Stokke. A kiságy, pelenkázó, etetőszék, autóshordozó, stb.

Ez már a második garnitúra, a második gyereknek. :-)

Az elsőnél egy másik, Joolz márkájú babakocsi volt, mózessel + sportkocsival együtt, nem a vásárlását akartuk megúszni, hanem addig azt használni. De inkább megvesszük, új baba, új babakocsi

2018. okt. 29. 06:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha van Mózes, babának jobb
2018. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen kell. Mi is megvettük. Egyszerűen magában a látványtól is a hideg ráz amikor hordozó van felcsatlakoztatva a babakocsira és abban van egy újszülött gyermek. A mózes rész nem hülyeség és nagyon is fontos. Ezen már igazán nem érdemes spórolni főleg nem egy ilyen drága kocsinál :)
2018. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!