Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli S500 Van valakinek...

Lorelli S500 Van valakinek tapasztalata a lorelli s500-as babakocsival?

Figyelt kérdés

Mennyire strapabiro, erdemes e megvasarolni. Eddig csak neten tudtam megnezni, nem tunik tul vastag anyagnak a vaz sem egy vastag. Volt valakinek ebbol fakado problemaja vele?


Koszi a valaszokat!



2018. nov. 2. 05:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hat talan nem vagyok eleg tajekozott babakocsik teren. De van meg idom! ☺️

Ha nem dada paradiso, akkor mit ajanlanatok?


Ez tunik meg jonak!

[link]

2018. nov. 2. 19:04
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Ezeket a noname vackokat hol találjátok? :)

Peg perego, abc design, cybex, gb, maxi cosi, britax, joie, nuna, uppababy, bugabboo, thule, baby jogger... EZEK A KOCSIK.

Nem, nem divat márkák, hanem azok, amik megbízható technikai megoldásokat nyújtanak.

Elsőre én is bedőltem egy nonamenek. Olyan alap dolgokat nem tudott, mint a betekintő a kupolán vagy a lábzsák megfelelő rögzíthetősége, süvített be a szél. A kupola összecsuklott egy kis széltől. mk volt.

2018. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Gondolom nem mindenki tudja megvenni A KOCSIKAT.


Ezert keresunk alternativ noname vacak megoldasokat amik esetleg szoba johetnek es megteszik arra az idore amig kell.

2018. nov. 3. 21:03
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Ezzel csak egy apró gond van. Az általad kinézett kocsi 65-be kerül, s ennyiért több fenti kocsi is megvásárolható alap verzióban. Amelyik nem, az alig használtan ennyi vagy olcsóbb. Csak olyan látszat extrákról kell lemondanod ezért, mint az ezer forintos pelenkázó, egydolláros esővédő....stb. Így nem spórolsz semmit. ;)

De lelked rajta. Nekem már volt szar kocsim, felőlem másnak is lehet.

2018. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!