Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Aton hordozóból újat...

Cybex Aton hordozóból újat vagy használtat?

Figyelt kérdés
Cybex Atont tervezünk venni, és érdekelne, hogy érdemes újat venni, vagy van olyan jó minőségű, hogy akár használtan is újszerű állapotban van? Az újnak elég húzós az ára.
2018. nov. 3. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az előzményétől függ.

Ha egyszer is koccantak, akkor márkától függetlenül nem szabad megvenni egyetlen hordozót/ülést sem.

Illetve akkor se ha régi, mert idővel megfárad az anyag.

2018. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi használtan vettünk ismerőstől egy Aton Q-t, 4 hónapig használták, szinte új volt. Sosem baleseteztek vele, és vigyáztak rá. Ha nem ismerném az előéletét akkor nem vennék használtat, sosem lehet tudni.
2018. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni, használtan csak megbízható ismerőstől szabad. Ha volt baleset vele, lehetnek rajta olyan mikrorepedések, amiket nem látsz, de már nem véd egy újabb balesetnél.
2018. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre nem is gondoltam!
2018. nov. 4. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!