Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor lehet a babát a hordozób...

Mikor lehet a babát a hordozóból átültetni gyerekülésbe az autóban?

Figyelt kérdés
És ha már gyerekülésbe ül, akkor azt menetirány szerint lehet tenni?

2015. márc. 8. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

én akkor fogom, ha kinőtte a babahordozót.

menteiránnyal persze lehet tenni, csakk úgy baleset esetén törik a nyakcsigolyája.

2015. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
rá van írva az ülésekre,mikortól ajánlott.van ami újszülöttkorttól mert dönthető,van amit mikor ülni tud pl 6hónaptól. van amit 15 kg-tól. lehet úgy,de nem kéne. amíg csak teheted,háttal kösd be. eltörhet a nyaka,ha előre néz,és ütköztök,ahogy rándul. megfelelő adapterrel és jobb fajta üléssel 4 éves korig is lehet háttal,csak meg kell oldanod,hogy valami játékkal lefoglalja magát háttal ülve is. mi is olyat fogunk venni,igaz,hogy elég drága,de 4 éves korig jó lesz az az ülés neki.
2015. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Mi akkor tettük át, amikor már látszott, hogy kinőtte, a súlyt is elérte a következő üléshez. Előre néz a gyerekülésben és bár még kicsi, így is hozzáér a lába az előtte lévő székhez (Römerünk van, tehát nem egy gagyi ülés), el sem tudom képzelni, hogy tudnánk betenni fordítva. Ahogy a cikk is írja, jó be kell húzni a biztonsági övét, hogy ütközésnél ne mozduljon ki az üléskor. Hátul, elől is lehet ütközni, ilyen szempontból tehát mindegy, hogy milyen irányba megy. De ezt is írja a cikk.

2015. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
És ahogy az előző is írta, amikor már tud ülni a baba sokáig egy huzamban is. Szerintem te is észre fogod venni, hogy mikor kell nagyobb ülést venned.
2015. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok már réges rég tud ülni a babám, ha ezért lettem lepontozva...
2015. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!