Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért szólják le sokan itt a...

Miért szólják le sokan itt a Stokke márkát?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert a neve miatt duplájába kerül. Ezért felesleges.
2018. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Nyugat Európában lakom, itt a Stoke az alja kategória, otthon meg státusszimbólum és valamiért nagyon sokba kerül, úgyhogy aki nem veheti meg , azért szólja le, mert irigy arra , aki megveheti. Közben meg egy nagy semmi az a babakocsi.
2018. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért szólom le. Irgalmatlanul sokat keresünk. Szerintem csak azért, mert telik rá, nem kell megvenni valamit, ami nem éri meg. Speciel 50ért vettem használt babakocsit tökéletes állapotban, minden kiegészítővel együtt. 2 gyereket kiszolgált. Akkor minek vegyek Stokke-t aranyáron? Hogy lehessen látni, hogy telik rá?
2018. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 babyboom567 ***** válasza:
83%
Azért mert sokak szerint csúnya.Szerintem is.Ingyen sem használnám.
2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert szar. Egyáltalán nem ergonomikus, nem stabil, nem praktikus.

Sokkal inkább egy cybex pl.

2018. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk volt, a gyerek üvöltött benne, ráadásul nem éreztem stabilnak az egész szerkezetet, volt hogy majdnem borult gyerekestől.
2018. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Én nem láttam hogy utóbbi időben nagy fikázások lettek volna.

Amúgy meg mindenki azt vesz amit akar. Ha valakinek nem tetszik, akkor nem tetszik, ezen mit nem lehet megérteni? Most dicsérják agyon csak azért, hogy másnak nyugodt legyen a kis lelke, hogy nem szólták le a kedvenc babkocsiját? Szólásszabdság van, meg mindenkinek saját ízlése, amit illik tiszteletben tartani.

Volt itt még szerintem 2 éve egy anyuka aki olyan alpári prolizós stílusban oltott itt le mindenkit, aki nem akart ilyen babakocsit használni, hogy csak néztem. Na őt miért nem kérdezed meg hogy miért tette?

2018. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Két ismerősnek van.

Megkérdeztem, mi alapján választották. Egyik se tudta megmondani...

2018. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Telt volna rá, de köszönöm tökéletesen megfelelt a használtan, de kitűnő állapotban vett Cybex. Nem szólom le, de nem adnék ennyi pénzt babakocsiért, még a Priam-ért se, pedig jaj de tetszik.
2018. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Angliában elek, itteni fizubol meg meg is tudnánk venni, de...

1. Negyed annyiért is vannak jo kocsik, feleslegesnek tartom kiadni ra azt a sok penzt

2. Nincs igazán kosara, ami nekem fontos, mert gyalog járok mindenhova

3. Nem szimpi hogy a gyerek lába kozott van a tolokar

4. Nem tetszik az egész kocsi 😃


De ettől függetlenül nem fikazom le, másnak meg lehet hogy az en szuper kicsi kocsim nem tetszik 😊

2018. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!