Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Largo vagy Alu way babakocsi...

Largo vagy Alu way babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Ezt a kétfélét néztük ki. Vett ilyet valaki? Milyen?
2019. jan. 11. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ócska, gagyi.
2019. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan "márkákat" írtok, amiket először hallok, pedig bababizniszben dolgozok...
2019. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Largo 3részesünk van. A mózesben nem sokat maradt meg a fiam, így arról kevésbé tudok véleményt mondani, de amennyire használtuk elég masszívnak és kényelmesnek tűnt. Az autós hordozóval teljesen elégedettek vagyunk, babakocsizásra is használtuk, autóba is, 8 hós a fiam és még mindig azt használjuk, még mindig kényelmes neki. Talán látszik mondjuk rajta, hogy nem felső árkategóriás cucc, de nekünk ez nem is volt fontos...

A sportrészt gyűrjük most, összességében szeretjük, nekünk a napvédő kicsit vacakol, és néha csavarhúzóval rá kell húzni, hogy ne lötyögjön, de ez lehet hogy csak a mi kocsinkkal járó hiba... Ezen kívül még annyi a bajunk, hogy valamiért iszonyat nyikorognak a kerekek :D Nem a szerkezet, hanem a gumi. De ez van. Ezenkívül masszív, könnyen tolható, könnyen állítható. Szerintem kényelmes is, hosszan elücsörög benne a gyerek.


Nyilván nem egy 300ezer forintos stokke, tehát vki szemében "olcsó"... őszintén, én tologatom benne a gyereket és nem a világot megyek megváltani, meg annyi lóvém sincs hogy ilyesmire költsem... ha hasonlóan vagy, akkor szerintem bőven jó egy ilyen largo. Nagy fennakadásunk, problémánk nem volt vele, a sétáinkat mindketten élvezzük, és ennyi a lényeg, szerintem.

2020. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, bár már nem aktuális a kérdés :)

Végül egy Hauck-ot vettünk, és azóta már annak is a sport részét használjuk :) A mózest sose szerette, az autós hordozót hamar kinőtte, úgyhogy örülök, hogy nem vettem drága kocsit.

2020. febr. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!