Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Alábbi babakocsikról véleménye...

Alábbi babakocsikról vélemények/tapasztalatok? Bugabbo vs Stokke vs Mamas and Papas?

Figyelt kérdés

Bugaboo Cameleon [link]

Stokke Xplory [link]

Stokke Trailz [link]

Mamas and Papas [link]

[link]


Szempont hogy tágas legyen a babának a belső része,könnyen lehessen tolni, közepes helyet foglaljon a csomagtartóban, stabil legyen a kocsi. Egy macskaköves úton is helytálljon,de leginkább városi (Budapest) használatra kellene. Minimum 2 évig maximálisan bírja a terhelést. Napsütéskor jól árnyékoljon.

Tapasztalatok?



2015. ápr. 19. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel! :)
2015. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi hogy van itt olyan aki ismeri és használta az alábbi babakocsikat? A Bugaboo az holland,a Stokke norvég és a Mamas&Papas pedig angol cég. Mi a különbség közöttük napi használatban és melyik lenne jobb választás? Úgy tervezem hogy 2-3 évig használjuk majd eladom.Ezért is fogok rá nagyon vigyázni hogy a lehető legjobb állapotban tudjak rajta majd túladni késöbb.
2015. ápr. 19. 17:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Bugaboo a legjobb tapasztalataim alapján.
2015. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bugaboot használunk, elég tágas, kényelmesen lehet tolni, elfér az autoban..ugyhogy nekunk nagyon bevált.
2015. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem Armadillo van,amit írtál annak mind megfelel.Szerintem itt vannak a legjobb babakocsik.
2015. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 sandrachnologic ***** válasza:
Nekunk van egy Mamas and Papas sportkocsink, es csak ajánlani tudom a márkát, nagyon jo minőségű. Mi hasznaltan orokoltuk, a mi fiunk volt az 5. Gyerek aki használta, de ez csak a kerek kopasan látszott meg. Olyan jo állapotban van meg most is, hogy a lanyunknak is, aki most születik meg siman jo lesz, maximum a kerekeit kicsereltetjuk szervizben. De maga a vaz, q huzat es az osszes tartozéka hibátlan, pedig 5 gyerek nyuzta... Szoval az a marka is megeri az arat!!!
2015. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5: Melyik tipusú Mamas and Papas babakocsi van nektek?

2015. ápr. 19. 21:07
 8/16 A kérdező kommentje:
sorry. 6-os válaszolónak szól a kérdés, melyik típust használjátok amelyik bevált?
2015. ápr. 19. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekunk Bugaboo Bee van (van hozza mozes is, es Maxi Cosi hordozot csatlakoztatok). En imadom! A Cameleonnal az a abj, hogyha a gyerek a sportreszben ul, a cipoje textilre kerul, es telen az eleg zavaro. Imadom tolni a kocsinkat, ultra konnyu, es kozban nagyon massziv, nem razkodik, es az egyik legnagyobb napernyovel rendelkezo kocsi (ha nem a legnagyobb), en a masodik gyerekkel hasznalom, lassan 5 eve, eddig nem volt rajta szerelni valo. A huzata moshato, ami nagy elony. MandPbol toltam mar az Urbant, tetszett nagyon, de nem valtanek. Tetszenek a Stokke kocsik is, de szerintem eleg kicsi a sportresze, az en ket evesem mar biztos, hogy nem ferne el benne!
2015. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sandrachnologic ***** válasza:
Nekunk a mamas and papas tour2 van, de regi fajta huzattal. Ujszulottel ez sajna nem hasznalhato, de 6 hónapos kortól nagyon szupi 😊
2015. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!