Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikres anyukak, kinek melyik...

Ikres anyukak, kinek melyik ikerbabakocsi valt be?

Figyelt kérdés

Egymas elotti vagy egymas melletti? Nekem az egymas melletti szimpatikusabb, vde mindket fajtabol alig talalok olyat amit tetszik es praktikusnak tunik. Ha mindegy lenne az ara a bugaboo donkey twin-t valasztanam, de mozeskosarral, hordozoval egyutt olyan ara van hogy elkepeszto. Meg a montain buggy ikerbabakocsijat neztem, ami jonak tunik, ismeri esetleg vki?

Egymas elottibol a abc design zoom-jat neztuk meg tegnap a brendonban, nemrossz ha eltekintek attol, hogy alapvetoen az egymas melletti parti vagyok, viszont tul hossz szerintem es a ket “ules” kozott nincs szintkulonbseg, igy ha a sportverzio van fent es nem felem, hanem kifele van forditva, akkor az egyik gyerek elore gyarkorlatilag semmit nem lat csak az elotte levo ulest... es tul hosszunak is erzem, mert a neten beleakadtam az easygo 2ofus ikerbabakocsiba ami sokkal rovidebb es szontkulonbseg is van, viszont ha jol lattam ezt csak megrendelni lehet, nem tudom kiporbalni sehol. Arban pedig mindennel egyutt joval olcsobb mint az anc desgin. Vajon miert? Mivel tud kevesebbet?

Szoval jelenleg bugaboo, montain buggy, abc design es easygo, ami erdemben szoba kerult. Barkinek tapasztalata ezekkel? Mas babakocsikra is nyitott vagyok. Eleg uj nekem ez az iker tema, ugyh minden tippet szivesen fogadok, mit kell figyelni a babakocsikban stb...

koszonom:)



2019. jan. 22. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nővérem ikreinek egymás melletti volt.

SZerintem praktikus, mert a gyerekek is láthatják egymást, és a szülő is könnyen rájuk lát. És egyikük sem ül menetiránynak háttal, könnyen nézelődhetnek a kicsik.


[link]

Ehhez hasonló volt

2019. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az egymás melletti a szimpatikus, viszont nálunk se a boltba, se a postára, de még a védőnőhöz sem férnénk be az ajtón sajnos. Chicco Together lett a befutó, ezzel beférünk azokra a helyekre, ahová a szimplával is. 😊
2019. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az álom iker/testvérkocsim a Nuna Demi Grow, ez a kialakítás a legoraktikusabb szerintem, a gyerekek egymás alatt vannak: se nem széles se nem hosszú. A szélessel az a baj, hogy azzal nem férsz be sehova, már egy ajtón bemenni is kihívás, sok helyre be sem fér de akkor is nagy hely kell. Egy kisboltba pl esélytelen. A hosszú ilyen szempontból praktikusabb de az meg olyan mint egy vonat. Egyszer láttam egy limuzint amint próbált kikanyarodni egy szűk utcából egy szűk utcába: szegény 10 percig szenvedett, nagyon sajnáltam, a hosszú kocsit egy boltban pont így tudom elképzelni.
2019. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi bugaboo donkeyt veszünk, februárban tervezzük megrendelni.


Én is sokat nézegettem, az ABC túl hosszú volt, főleg mert elképzelhető, hogy kerül ra testverfellepo, bár szetintem marad a hordozas, illetve már elég szépen megy a 15 hónapos, úgyhogy majd kiderul.


Volt egy kocsi ami tetszett, sajnos a nevet nem tudom, de Budapesten a Mária bababoltban árulják, hétvégén egy db volt belőle. Egymás mögötti, de nem olyan hosszú. Van szinteltolás, könnyen irányítható volt. Mi végül leszavaztuk.

2019. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egymás mellettir szerettem volna, de nem fértem volna be vele nagyon sok helyre.

Így egymás előtti lett az első 3in1 babakocsink. Babyactive twinni. Imádtam.

Most sport kocsira váltottunk, az egymás melletti. (nem kell mindenhova vinni már a babakocsit, bár keskeny és kevés helyre nem tudom betolni csak oldalazva) Peg Perego aria shopper twin a mostani.

2019. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok ikres anyuka, de 18 hònap van a kèt lànyom között, ezèrt testvèrkocsink volt. Mikor megvettük, olyan hosszùnak tűnt, el sem tudtam kèpzelni, hogy fogok vele közlekedni. De nagyon meglepődtem, mikor hasznàlatba vettük. Iszonyat könnyen fordult, olyan helyen is simàn megfordultam vele, ahol a szimpla kocsival nehèz volt. Ezt csak azèrt ìrtam meg, hogy nem biztos, hogy jobb az egymàs melletti, mert azzal tuti, hogy csomò helyre nem bìrsz bemenni, de egy jòl fordulò hosszabb kocsival jòl lehet közlekedni. 😊
2019. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat :) megnezegetnamiket irtatok. Most talaltam megegyet ami azt hiszem tetszik, uppababy vista twins

Egyebkent jol gondolom, hogy az egymas elottit viszonylag hamar le kell majd cserelni? Az egymas mellettit viszont kesobb amikor nagyobbak is lehet hasznalni a sport verzioval? Vagy azt is cserelni? Egyaltalan ti mikor valtottaok babakocsit?

2019. jan. 22. 11:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Sztem megtalaltam az igazit... Bumbleride idie twin. Az egyetlen baj vele hogy nem kaphato Magyarorszagon, legkozelebb Munchenben van 😅 de nagyon jonak tunik
2019. jan. 22. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes ikres Facebook csoportban utána kérdezni, hátha ismeri, használja valaki
2019. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!