Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anex sport vagy Peg prego...

Anex sport vagy Peg prego Book 51?

Figyelt kérdés
Ez a két típusú babakocsi között gondolkozunk, de nem tudjuk melyik legyen. Eselteg aki bármelyiket is használja elmondaná miért szereti, mi az előnye hátránya. Köszi!
2019. febr. 11. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Na a legjobb fog neked válaszolni mert mindkettőt használtuk. A peg peregot eladtam az első gyerek után és most vettem anex sportot.

No, a kérdést az dönti el, h hol fogod használni. Nekem a Peg Perego nem jött be, habár nagyon designos, tényleg szép ...de nyeklik, nyaklik. Már rogton az elején alkatrészek potyogtak ki belőle. A labtamasz már az elején nem működött. Nincs benne anyag, nem masszív. Még városban is nehéz volt eltolni ha nem volt totál sima a járda. A kerekei szinte ki akartak törni ha rossz volt az ut. És most nem föld útra gondolok meg macskaköre. Nem szerettem a csatáját se, a sport részből a gyerek folyton ki akart csúszni. Azonban könnyű, könnyű összecsukni is. Konnyu fel cipelni emeletre pl. Kis helyen elfér. Van weboldal ahol bármilyen alkatrész rendelhető hozza. Plusz nagyon praktikus a kupola része, szerettem h a gyereket totál el lehet zárni ha olyan az idő..az autós hordozót kimondottan utaltam, a gyerek nyaka kitört benne, olyan hikomat módon ült benne, rossz volt nézni. De ADAC teszten viszont remek értékelést kapott.


Anex ehhez képest full masszív, látszik h van benne anyag. Sokkal ruganyosabb, a kereke nagyobb, jó a rugozasa. Az anex is nagyon szép, tágasabb mint a Perego. Ezt simán eltolod bárhol, nem fog ki rajta az ut. Persze sokkal nehezebb és több helyet is foglal. Ezt nem nagyon cipeled emeletre. A hordozója sokkal kényelmesebb, nem ül benne annyira a pici baba. A sport része is ergonomikusabb (nekem)...

Viszont ezt nem nagyon tologatod plázába pl, mert nagy. Nem túl nagy de nem is városi kocsi ugye.


Összességében szerintem az anex igényesebb, viszont inkább tényleg sportos. És azért vettem mert vidékre költöztünk. De ha Pesten élsz és csak járdán tolod majd meg plázákban, akkor elég a peg Perego.

2019. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti. A plázák sem vonzanak. Felénk sem a lejobbak az utak sajnos. Nagyon hasznos volt amit írtál. A peg peregoval éppen azért estünk golndolkozóba mert kishelyet foglal,emeletes házba lakunk, a rokonok messze vannak így valódzínű elég sokat fogunk utazni. De ha ekkora a minőségi külömbség akkor messze nem éri meg ugyan azt az árat.
2019. febr. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!