Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi keresés! Könnyű...

Babakocsi keresés! Könnyű vázas, lehetőleg sport, újszülött kortól. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babakocsi keresésben vagyok és miután a mai egész napot eltosztam keresgélésre... Hátha itt valakinek van egy jó tippje.


Az elvárásaim:

* könnyű (emeletre kell felvinnem, gerincsérvvel

* ebből kifolyólag nem ragaszkodom a mózeshez, inkább sportot szeretnék ami újszülött kortól használható/átalakítható

* Pesten használnám, az útviszonyok jók, de a lépcsőzés mindennapos lesz

* jó lenne valami színes, de ez a legkisebb elvárásom.

* (májusi baba lesz ha ez számít bármit is)


Ahogy írtam (tanácsra is és magamtól is) arra a döntésre jutottam, hogy a legjobb lenne rögtön egy sport babakocsi, ami teljesen dönthető. A batár 3in1-eket nem fogom tudni egyedül vinni emeletre/aluljáróban akármilyen szépek is...

Amiben nem tudtam dönteni, hogy hordozónál fontos-e, hogy kompatibilis legyen a vázzal, vagy teljesen jól elleszünk a heti egy két 10p-es út alatt egy hordozóval ami maradhat is a kocsiban. (bevásárlás, nagyszülők).



2018. dec. 31. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem van az a Chicco urban 2 in 1. Nagyon könnyű a váza, nagy kerekei vannak és nagyon könnyen átalakítható. A miénk barna/pink és még jól is néz ki. Illetve a peg perego pliko p3 se rossz :)
2018. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cybex eezy s twist - ez ugrott be.

Könnyű, kicsi és magad felé is fordíthatod. Sporttól ez nagy szám.

Egyébként hordozó kompatibilis.

[link]

2018. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A gerincsérv nem játék. Nekem csak összetorlódott csigolyáim vannak, de nem szabad emelnem.

Semmi fajta tároló nincs?

A legkönnyenn sport kocsi is 5-6 kg-nál indul, de amibe újszülöttet is tudsz tenni, az ennél nehezebb.

Nekem volt egy 5,5 kg-os, de csak 5-6 hónaposyn tettem bele a gyerekeimet, mert csak 150 fokig volt dönthető.

A májusi gyerekemmel egy használt batár nagy kocsit vettem, amiben kivehető textil mózes kosár volt, így gyakorlatilag a baba súlya plusz 1 kg volt csak, a vállamra tettem és úgy vittem fel az emeletre. A vázat lent hagytam. (Esetleg bringalánccal leláncolni?)

2018. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még egy voks a Cybex Eezy S-re. Nekem is egyből ez ugrott be: magad felé fordíthatod az ülést amit majdnem teljesen le lehet dönteni és adapterrel az ülést is rá tudod tenni. Több színben kapható és nagyon könnyű kocsi. naturalbabyshower.co.uk lehet venni.

Vagy a Cybex Balios S az is ugyanez majdnem, 11 kg ülőrésszel.

2018. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Maclaren Techno XT vagy XLR ez utobbi nagyobb.

Újszülött kortól használható. Egy ÁLOM babakocsi !!!

Külföldön lakom, szinte minden felsőkategóriásat kipróbáltam , de ez lett a tökéletes.

2018. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem, sajna nincs tároló, max a lépcsőházban tudnám lekötni, de az már így is el van foglalva kerékpárokkal és egy motorral, szóval inkább felszenvedném valahogy. A pince tároló ugyanúgy macera... Az ajánlottakat megnézem és köszönöm - bár kicsit túlmennek a lélektani határomon - de az is röhej, hogy itthon miket és milyen árakon lehet kapni... Kint pedig mennyivel nagyobb a választék...
2018. dec. 31. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Amit itt felsoroltak, mind kapható itthon.
2019. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a GB Qbit+ babakocsi vált be. (a sima csak kicsit dönthető, de a + az teljesen vízszintesig)

Nagyon könnyű a kocsi, én is emeletre cipelem mindennap. Sima sportkocsi, de lehet hozzá venni hordozót és mózest is.

2019. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!