Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi ideig tudtàtok hasznàln...

Piroska és a farkas kérdése:

Mennyi ideig tudtàtok hasznàlni a mózest?

Figyelt kérdés
Aug. elején születendő babànknak egy kedves rokonomtól autós hordozó+ mózes részből àlló babakocsit kaptunk. Nagyon masszív, nagyon jó, de tartok tőle, h a januàri- februàri hidegekben màr talàn a dönthető sportrészre lenne szükség...vagy ekkora baba még elvan mózesben? Egyszerűen nem emlékszem, h a két nagyobbikom meddig volt abban, most viszont csak egy kisebb sport babakocsink van ( a 2 évesemnek), az ugyan teljesen dönthető, de a bundazsàk nem fér bele. Nyilvàn, ha szükséges lesz, veszünk vmit, csak érdekelne tapasztalat arról, h 5-6 hónapos babàk még szeretik- e a mózest.
2019. márc. 17. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Augusztus végi gyerekkel egészen tavaszig tudtuk használni a mózest, áprilisban váltottunk.

Nem volt pici pedig, akkor kb. 73 cm, majdnem teljesen végig ért benne, de szerette nagyon, jókat aludt, a sportban meg nem.

2019. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4,5 honapos a fiam, nagy baba (70 cm es 8 kg) es meg hasznaljuk a mozest. Vegiger benne hosszaban, de mivel kb mindig alszik benne es alvas kozben amugy is enyhen behizza a labat, igy elfer.

O szereti is, megszokta, mert 2 hetes koratol reggelente 2-3 orat, delutan pedig 2 orat uton vagyunk minden nap. Ugy alakult, hogy ezek lettek a hosszu napkozbeni alvasai, gyakorlatilag mire kierunk a hazbol, max az utcabol, addigra mar alszik is.

En mindenkepp akartam mozest, mert ennyi ideig napi szinten nem akartam hordozni (rovidtavom neha szoktam, de gerincproblemam van, hosszabban nem birom), illetve telen nagyon jo volt igy. A legnagyobb hidegben beleraktam a puhafalu mozest is a normalba, ugy mukodott mint egy beles, aludt benne, mint a bunda es semmit nem vett eszre abbol, hogy a 2-3 ora alatt en szetfagytam. :)

Most mar nem ferne ugy bele, de mar nem is kell.

Most kezdtem el probalgatni a sima sportreszt (fektetheto az is teljesen es felem forditva hasznaljuk), abban is alszik, de tobbet erzekel a kozlekedesi zajokbol, fel-felriad.

2019. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5 hónaposan nőtte ki. de ha nem is lett volna így, addogra már utalmas volt neki és váltani kellett sport részre. nekünk az kagylóüléses volt és imádta, nagyon kényelmes volt, órákat tudott benne aludni :D
2019. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig használtuk, még utána is elfért benne még téli overálban is, csak akkor már felült így sportra váltottunk.
2019. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7 hónapos, még a mózest használjuk, amíg ugye nem tud ülni.
2019. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!