Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Mios, Cybex Easy S Gold...

Cybex Mios, Cybex Easy S Gold vagy Quinny Mood?

Figyelt kérdés
Egyátalán kombinálható a Quinny Mood Cybex Cloud Q hordozóval? Ezt a hordozót vettük, a legjobban a Quinny babakocsi tetszik nekem, de nem tudom van e már ezekkel a baba kocsikkal tapasztalata valakinek.

2019. márc. 19. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ. A Quinnyre lehet tenni adaptert amivel rá lehet tenni Maxi Cosi, Cybex, Nuna és Bebe Confort hordozót. Ránézésre ez a legnehezebb, ha nem kell lépcsőn cipelni akkor ez nyilván nem számít illetve ez csukódik a legnagyobbra, kérdés, hogy befér-e a kocsiba. A Cybex Eezy egy microbabakocsi, nagyon könnyű, apróra csukható, ha sokat utaztok akkor ez a legjobb választás de ha terepen használnád akkor elfelejteném ezt a modellt. Oké, hogy ez nem dönthető teljesen de a Cloud Q mózessé nyitható tehát nem lényeges. Szerintem a Mios a legszebb a 3 közül, súlyban ez is szuper könnyű, teljesen dönthető vagyis újszülöttnek is jó, kicsire csukható. Egyedül a kerekei nem jók terepre de a Cybexeknek szuper a felfüggesztésük.

Összességében mind a három kocsi jó választás lehet és szépek is, nem tudom nektek mik a fontos szempontok.

2019. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!