Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp Extra 2 babakocsit...

Quinny Zapp Extra 2 babakocsit használ valaki?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül szeretnék mózeskosarasat venni a Buzz 4-ben és a Zapp Extrában gondokodom.

Nem szoktam kirándulni, csak városi futkosónak kéne, a csomagtartóm kicsi, nem vagyok egy bevásárolós, kimozdulós típus.


2017. okt. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én nagyon szeretem, első babakocsinak viszont nem jó, csak ülni tudástól.

Bárhol elfér, az enyémnél kisebb kocsit nem találsz, de még abban is, nagyon könnyű, nincs bajom vele. Jó minőségű járdákra, városi futkosósnak pont szuper lesz.

2017. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon kedves v agy, a kislányom decemberi születésű és biztos hogy a nagy hidegben nem fogok vele sétálni így gondoltam, hogy vennék egy Zapp Extrát és egy Maxi Cosi hordozót hozzá.

Nekem is nagyon tetszik sokat autózok, soha nem bkv-zok, és reptéren is lehet használni mert kicsi és konnyen tolható, nekem kb ezek a szempontjaim.

De még gondolkodom a Quinny Buzz 4-en mert ahhoz van mózeskosár de sz nem fogjuk tudni kihasználni.......

Ahol én lakom közel stávol nincs semmi, ez egy természetvédlemi terület, max egy pár száz métert tolnám és onnan haza.

2017. okt. 10. 14:09
 3/5 A kérdező kommentje:

A mózeskosár hány hónapos korig kell?

Gondoltam májusban már beletehetném a Quinny Zapp extrába akkor lenne 5 hós!

2017. okt. 10. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel kagylós ugyan, de fektethető, ezért 5 hónaposan talán beleteheted, viszont én azt javaslom, hogy vegyél mózeseset. Rendben van, hogy nem szoktál sétálgatni, én sem szoktam, míg nem volt gyerekem, de a babáknak kell a levegő, télen is. Majd meglátod, a hideg levegőben alszanak a legjobban. A hátának pedig akkor még sem a hordozó, sem a Quinny kagylóülése nem tesz jót, arról nem beszélve, hogy a mózes sokkal melegebb. Én nem tudom elképzelni, hogy boldogultam volna mózeses babakocsi nélkül.
2017. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok, akkor marad a Quinny Buzz 4 vagy a Peg Perego Book modular Plus!

Köszi!

De tényleg nem fogok vele, egy erdő mellett lakunk annyira nem rajongok az erdőkért...:S

2017. okt. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!