Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik hordozót a legkönnyebb,...

Melyik hordozót a legkönnyebb, legegyszerűbb felvenni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem próbálgattam több félét.

Nekem kötős mei tai volt, én nagyon szerettem. (fiam is)

2019. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatos. Nem kell kötögetni.
2019. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szetintem is a mei tai, férjem szerint az onbut.


Viszont kérdés mekkora gyerekkel szeretnéd használni. Amúgy én kendo parti vagyok. Tény, hogy amíg megtanulod nehezebb, de utána teljesen rutinszeruve válik

2019. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén kötős mei tai. Nem kellett soha állítgatni a férjem méretéről az enyémre, csak betettük a gyereket megkötöttük és indulás.
2019. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem Gremese Mei Tai van. Nem mondom, hogy nehéz felvenni, de egyedül nekem vhogy nem túl könnyű. Azért gondoltam, hátha én vagyok túl béna vagy esetleg van más fajta, ami megkönnyebbíti a dolgomat. Amúgy 3 hónapos lesz a baba.
2019. ápr. 24. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb gyerekkel egyértelműen az onbu! Majdnem csak annyi, mintha egy hátizsákot vennél fel (jó, kicsit megigazgatod a lába között, meg meghúzod a pántot, de két mozdulat). A 4 és fél éves csajszim még mindig nagyon szívesen utazik benne ha elfárad
2019. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, csak most olvastam, hogy 3 hónapos a babád. Akkor talán a karikás is jó lehet, sokan esküsznek rá, én használtam, de nem volt a hűde kedvenc. Félcsatos meitai is szupi, azt nagyon sokat használtuk (Fräulein hübsch)
2019. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!