Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik online poker a legjobb?...

Melyik online poker a legjobb? Melyik a legegyszerűbb, hol a legkönnyebb nyerni?

Figyelt kérdés
Póker

2014. jan. 16. 13:08
 1/5 anonim válasza:
nálam a pokerstars és a 888poker a favorit.sztem ezek a legjobbak.
2014. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Hol a legkönnyebb nyerni?" :D
2014. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja igen hol könnyebb nyerni?mondják hogy a 888pokeren sok a kezdő őket könnyü lehuzni..de a pokerstarson is vannak érdekes emberkék szóval..jah.:D na mindegy próbáld meg a 888 pokert.ha még nem regisztráltál soha 2 dolcsit is kapsz befizetés nélkül. egyébként nekem az a vélemyényem hogy nincs olyan hogy itt vagy ott "könnyebb" nyerni.
2014. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a 888 pokert ajánlom.
2014. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolompár péter3 válasza:
hülyeség én a facebook zynga pokert ajálanám mert jobb meg ujjab az egész ne olyan osdi szar meg atöbbi ott még a (lucky bonus) is kapsz 1000$-vagyakkár 10000000$ is nyerhesz de szerintem meg ugyan olyan nehezek mint a többi :)
2014. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!