Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nem kötik be rendesen?

Miért nem kötik be rendesen?

Figyelt kérdés

Nem először látom fotókon, hogy kicsi gyerekek nincsenek normálisan bekötve az autósülésben. Vagy nagy vastag ruhában vannak benne, vagy egyszerűen meg sem húzzák a pántokat normálisan.


Miért nem figyelnek erre sokan?


2019. ápr. 28. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Az agyhalott unokatesóm szerint meg 'milyen cuki', hogy a gyereke a játszóról hazafele az autósülés helyett a két ülés közt állvautazik. 2 éves. Miért?

Mert sok a hülye ember, akinek nem éri meg azt a plusz 20 másodperc - 2 percet az, hogy biztonságban tudja a gyerekét. Mert ugye "csak 5 perc, mi baj történhet".

2019. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
1es, kivancsi vagyok, hogy akkor is cuki ledz, hogy ugy utazik a gyerek, ha rendor bacsink jo vaskos kis csekket ir majd.
2019. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak fotókon, úton útfélen ezt látom. Mikor állok egy piros lámpánál előttem meg ott vigyorog a gyerek a hátsó ülésen állva. Vagy mikor sógorom magyarázza büszkén, hogy az ő fia mindig kihúzza a kezét a pártok alól. Érdekes mikor velünk utazik ilyen nem fordul elő.

Ezeket az embereket mind beültetném egy terembe és végignézetnék velük néhány videót arról mit csinàl az emberi testtel egy ütközés.

Gondolom ők úgy vannak vele majd csinálnak másikat.

2019. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem. Mi rengeteget utazunk, van, hogy a lányom már elunja magát az ülésben, de ettől még eszembe se jutna ki venni őt onnan.

Múltkor csak pislogtam, amikor anyósom meg akarta védeni a baba kényelmét, mondván ne kínozzam 300 km-en keresztül az autós hordozóban, hanem vegyem kézbe és úgy utazzunk.Régen is úgy csinálták. 5 hónapos babáról van szó!

Az egy dolog, hogy mekkora büntetést kapnánk, de ne adj' Isten összeütköznénk, vagy csak hirtelen lefékeznénk, már meg is lenne a baj.

2019. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is láttunk ilyet, kislány kinn lógott az ablakon előttünk, mi meg attól fostunk, ki ne essen, mert alánk esik. Így jól lemaradtunk, dudalva a hulye p.csának, hogy alljon mar le es kosse be a gyerekét. De komolyan mondom, minek az ilyennek gyerek?
2019. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!