Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Véleményt szeretnék kérni a...

Zsu8319 kérdése:

Véleményt szeretnék kérni a Mirkus Cross Safari műbőr babakocsiról. Bevált nektek?

Figyelt kérdés

#babakocsi #Mirkus
2019. máj. 1. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan venezia van, de iszonyatosan megbántam. Ferde, balra húz, az első kereke nem ér le. Pedig kipróbáljuk mielótt megvettük. A hordozója ugyanaz. Iszonyú gagyi szerintem. Ha kocsiba teszed, le kell cipzárazni a kupolát, vagy kiakasztani és feltekerni, mer ugye úgy hogy rajta van, nem tudod a fogantyút úgy állítani ahogy kell,tök macera az egész. Ebből a pénzből sokkal jobb baba kocsit is vehettem volna. A bevásárlótáskában eddig kétszer volt benne 4 v 5 db bébikaja, de már enged el a varrás, a pelenkázótáskának is elengedett a varrás, pedig abban sincs semmi nehéz. A Mózes és a hordozó lábzsákját lehetetlen fél rakni, úgy kell feszíteni, hogy majd belepusztulsz kB. Én nem ajánlom semmiképp.
2019. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!