Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ismeritek ezt a kiságyforgót?...

Ismeritek ezt a kiságyforgót? Véleményetek róla? Bright Starts Soothing Safari

Figyelt kérdés

Olcsón venném meg, de nem tudom, érdemes-e, olvastam róla rosszakat. Nem ezt venném meg, csak a kép miatt mellékelem:


[link]


2013. ápr. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mennyi és milyen elemmel működik, mert nekünk ugyan egy másik márka volt, de zabálta az elemet, ráadásul több góliáttal működött, ami egyáltalán nem olcsó.

És ha a zene nem volt bekapcsolva csak a forgó, akkor ilyen motor hangon zúgott.

Szóval mindenképpen tájékozódj előtte.

Mi csak kölcsön kaptuk, de hamar vissza adtuk, és inkább vettünk egy olyat ami nem elemes, csak felhúzhatós.

Igaz, hogy egyszerűbb, de praktikusabb volt.

2013. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én azt olvastam róla, hogy zene nélkül nem forognak a kis figurák ami kicsit kiábrándító. És, hogy elég hangos a zene, bár ez orvosolható, le kell valahogyan szigetelni..
2013. ápr. 25. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett ez, de végül teljesen alap felhúzósat vettem 3000-ért, amin plüss állatkák vannak, és imádta, nagyon sokáig ez volt a kedvenc játéka.

Megmondom őszintén nagyon sok mindenből drága, flancos darabot vettünk, de rá kellett jönnöm, hogy a legegyszerűbb dolgok a legpraktikusabbak, és legérdekesebbek a gyerekeknek, úgyhogy szerintem a plüss figurásak ezekből is a legjobbak. Később, mikor elérte már, leszedtük róla a figurákat és még hónapokig nagyon nagy becsben voltak tartva :)

2013. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert vaterán nagyon jót találtam! Hangerő szabályzós volt, volt hogy csak forgott, csak villogott, csak zenélt, és mindet is csinálta együtt és 3000-ért vettem!


Nézz jobban körbe!

2013. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen használtat veszek, ezeknek a babajátékoknak az újonnani ára túlságosan el van túlozva. Én is 10€ körül venném (Ausztria), de azért nem mindegy, milyen, 10€ is pénz... Utolsó két válaszoló, nem tudnátok róluk képet mellékelni, vagy a nevüket leírni?
2013. ápr. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!