Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti megvenétek a babakocsi ha...

Ti megvenétek a babakocsi ha láttok egy számotokra megfelelőt és akciósat?

Figyelt kérdés
23 hetesen nem korrai még beszerezni? Már régóta kinéztem egy 3in1-ben babakocsi és most még elég jó árban is van gondoltam még úgy is akciós lesz, hát most az. Így a terhesség felén túl már megvehetném vagy még mindig várjak vele? Azért nem szeretnék az utolsó hetekben rohangálni
2019. máj. 30. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mikor a fiamat vartam 25 hetesen vettük meg, pont ezért, mert akciós volt a kinézett kocsi.

A lányomnak 31 hetesen vettük meg a babakocsit (nemakciósan), majd kb. 2 hét múlva láttam egy sokkal szebbet, jobbat, majdnem ugyan annyiért. Szeretem ezt a kocsit is, de nagyon fáj a szívem azért a másikért.

Ha 100%-ra tudod, hogy azt akarod, akkor vedd meg szerintem, ha bizonytalan vagy, ráersz az utolsó hetekben is, mindig van valami jó akcióban.

2019. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta kinéztem de tegnap még is vettük nem várunk már vele :)
2019. máj. 31. 10:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy honnan és milyen márkát vettél?

Én is 23 hetes terhes vagyok és még nézem a babakocsikat de már elvesztem a rengetegbe😂

2019. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan vedd meg, de nézz utána alaposan, hogy jó-e az a kocsi amit kinéztél. Januárban vettük meg a babakocsit, április elsején szültem, de nagyon megbántam a választásomat, két hónapos lesz és most másik kocsit nézek neki.

2019. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi 21 hetesen vettük, mert akkor volt akciós, amit kinéztem... :) Nyugodtan vedd meg. Ilyenkor már kb. ugyanannyi esélyed van elveszteni a babát 24 hetesen is meg 39 hetesen is (nagyon kicsi ez az esély). Mivel nyilván nem a baba születése után veszed meg a nagy cuccokat, innentől már kb. tökmindegy, mikor vásárolsz. :)
2019. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!