Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsi háttámláját a...

Sport babakocsi háttámláját a tiéteknél sem lehet derékszögbe állítani?

Figyelt kérdés
Vettünk most sport babakocsit, újat, mert a régiben elveszett, olyan hatalmas volt. Ez sokkal kisebb, és még el is fér több helyen. A háttámlája enyhén döntött ( majd onnan fekvő pozícióig többféleképpen állítható), derékszögbe nem is tudom tenni. Ez nem baj? A boltban ez az egy, mait végül nem is figyeltem.
2019. jún. 6. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen. Ritka ami teljesen felültethető.

Szerintem biztonsági oka van. Stabilabb az ülésben picit döntve az a gyerek is, aki egyébként tud ülni.

2019. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A miénk sem hajtható fel teljes derékszögbe de ez nem gátolja meg a gyereket abban, hogy úgy üljön. :D
2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2, igen, ahhoz be is kell kötni
2019. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen sportkocsikat, sokszor olyan az ülés hogy folyton le is csúszik benne a gyerek. Nekem Graco van az rendesen ültethető és ebben a gyerek is rendesen ül.
2019. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: be van kötve de nincs az üléshez szorítva így el tud hajolni annyira, hogy felülhessen rendesen.

OFF Te űzöl amúgy ma sportot abból 72%, hogy több kérdés alatt is belém kötsz? Gratulálok!

2019. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5, off: nem nézem a százalékokat, úgyhogy aligha. Tényként írtam, nem kötözködésnek.


4, nekem soha nem csúszott ki/le a gyerek az ülésről, mert amellett, hogy a háttámla minimálisan döntött, a feneke alatti rész is picit befelé lejt, így nagyon is kényelmesen ült. Cybex esernyőkocsink volt.

2019. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maclaren quest kocsinak van, az fel lehet ültetni rendesen, és vízszintesig lehet fektetni.
2019. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!