Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Sport babakocsi háttámláját a tiéteknél sem lehet derékszögbe állítani?

Vettünk most sport babakocsit, újat, mert a régiben elveszett, olyan hatalmas volt. Ez sokkal kisebb, és még el is fér több helyen. A háttámlája enyhén döntött ( majd onnan fekvő pozícióig többféleképpen állítható), derékszögbe nem is tudom tenni. Ez nem baj? A boltban ez az egy, mait végül nem is figyeltem.

jún. 6. 16:48  Privát üzenet  

A válaszok

A legtöbb ilyen. Ritka ami teljesen felültethető.

Szerintem biztonsági oka van. Stabilabb az ülésben picit döntve az a gyerek is, aki egyébként tud ülni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 6. 17:47 Privát üzenet
A miénk sem hajtható fel teljes derékszögbe de ez nem gátolja meg a gyereket abban, hogy úgy üljön. :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 6. 18:20 Privát üzenet
2, igen, ahhoz be is kell kötni

# 3/7Időpont jún. 6. 18:23 Privát üzenet
Én utálom az ilyen sportkocsikat, sokszor olyan az ülés hogy folyton le is csúszik benne a gyerek. Nekem Graco van az rendesen ültethető és ebben a gyerek is rendesen ül.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 6. 21:06 Privát üzenet

3: be van kötve de nincs az üléshez szorítva így el tud hajolni annyira, hogy felülhessen rendesen.

OFF Te űzöl amúgy ma sportot abból 72%, hogy több kérdés alatt is belém kötsz? Gratulálok!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 6. 21:54 Privát üzenet

5, off: nem nézem a százalékokat, úgyhogy aligha. Tényként írtam, nem kötözködésnek.

4, nekem soha nem csúszott ki/le a gyerek az ülésről, mert amellett, hogy a háttámla minimálisan döntött, a feneke alatti rész is picit befelé lejt, így nagyon is kényelmesen ült. Cybex esernyőkocsink volt.

# 6/7Időpont jún. 6. 22:04 Privát üzenet
Maclaren quest kocsinak van, az fel lehet ültetni rendesen, és vízszintesig lehet fektetni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 7. 06:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet a babakocsira tenni, hogy ne érje közvetlen a napfény a babát?
Milyen kerekű babakocsit (sport) érdemes venni, ha nem csak városban akarjuk használni?
Miért nem szeretik sokan a lengyel márkájú babakocsikat? Illetve melyik a megbízható márkák?!
Tudnátok ajánlani babakocsit újszülött kortól ami ülőrésszel Max 11kg? Hauch, Maxi-cosi, cybex stb stb
Hauck condor 3:1ben babakocsivazra hogy kell rátenni a hordozót?
Semelyik esernyőre csukható babakocsi ülőrészét sem lehet derékszögbe állítani?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!