Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Chicco easy fit hordozót mikortól lenne jó használni?

[link]

A leírás szerint születéstől használható, de azt azért korainak gondoltam... most 1 hónapos a babánk. Mikortól lehet/érdemes használni?

jún. 11. 14:54  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Vannak ennél egészségesebb, más kialakítású hordozók, amelyek valóban újszülött kortól használhatóak. Szerintem keress egy hordozós klubbot, próbálgasd melyik kényelmes neked meg a babának is.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jún. 11. 15:55 Privát üzenet
Babahordozás kérdések és válaszok csoportot ajánlom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont jún. 11. 16:09 Privát üzenet
Ezt semmikortol!!!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jún. 11. 19:48 Privát üzenet

Ezt semmikortol!!!

Szovott, rugalmas vagy karikás kendőt hasznalharsz nyugodtan

# 4/11Időpont jún. 11. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, én a kendővel nem tudok bánni, nem nekem való.

Valamint nem feltétlen akarom most újszülöttként hordozni, bőven elég a babakocsi még, csak érdeklődöm hogy később kb. mikortól tudnám ezt a hordozót használni, 4 hónap, 6 hónap, egy év?

A semmikortól azért nem gondolnám, ennél sokkal szarabb kialakítású kenguruk voltak amikor a testvéreim születtek és semmi bajuk nem lett, nem gondolom hogy ennek a max heti 1-2 alkalmas használatával meggyilkolnám a gyerekemet...

# 5/11Időpont jún. 11. 21:13 Privát üzenet

Ez a hordozó nem jó! Sem most sem fel éves sem két éves gyereknek.

Valóban vannak rosszabbak is. Nyilván nem gyilkolod meg a gyereked vele akkor sem ha minden nap óráját használod, de károsodhatnak az izuletei. Egy esetleges probléma esetén el tudnál számolni a lelkiismereteddel? Plusz kényelmetlen a hordozónak és a hordozottnak is egy bizonyos súly fölött mindenképp.

Sokan nem szeretik a kendőt, egy 4 hónapos babának jó lehet már a mei tai, kis kompromisszummal (mindenkepp lényegesen kevesebbel, mint egy kenguru) egy csattos hordozó is.

# 6/11Időpont jún. 11. 21:55 Privát üzenet
Ez nem csatos hordozó? Attól hogy kenguru a gyári neve még csatosnak tűnik. Az M forma is meglenne úgy látom. Nem kötekedni akarok, csak kérdezek, hogy én is értsem.

# 7/11Időpont jún. 11. 22:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy csatos hordozó, a boltban akként árulták, a dobozon is az van. Valamiért ez az oldal írja kengurunak.

Jó hát ha szerintetek ennyire rossz akkor nem használom, de kendőt sem fogok....csak nem értem miért írják rá a dobozára akkor, hogy orvosok által bevizsgált, jó a csípőnek ,stb....

# 8/11Időpont jún. 12. 07:19 Privát üzenet

Csatos hordozó ként keress rá, valami ilyesmi jó lenne nektek, későbbtől ahogy írtad (totyogó kortól)

[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jún. 12. 07:57 Privát üzenet

ha már a chicco, akkor maradva az oldalán ezek ezerszer jobbak:

[link]

[link]

Én csak egy hordoós anyuka vagyok, de ezekbe beletenném a gyerekemet ellenben az általad linkelttel. Mondjuk úgy valóban 4-5-6 hónapos kortól.

De azért elsősorban nem ezeket választanám, csak hát maradtam azon az oldalon, ahol te keresgéltél.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jún. 12. 08:28 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen hordozót ajánlatok egy 3-4 hónapos babának, amit az apuka is tud használni?
Mei Tai hordozót kizárólag csak 3 hónapos kortól lehet használni?
Gremese csatos hordozót meddig tudtátok használni?
Mei tai-t ill. csatos hordozót mikortól lehet használni?
Mennyi idős kortól lehet elkezdeni valamilyen hordozót használni?
ABC Design Rodeo babakocsihoz lehet még kapni adaptert hordozóhoz? És ha lehet milyen hordozót lehet hozzá használni? Nem nagyon vagyok otthon ebbe az adapteres dologba

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!