Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Krasnal Szymek babakocsiról...

Krasnal Szymek babakocsiról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Láttam már élőben és nagyon tetszik, mert felfújható a kereke, és velem szemben tud lenni a baba. Nekünk most 3 funkciós van. A kislányomnak nagyon gyenge a tartása, még nem fog ülni egy ideig, ezért a fekvősnél eggyel feljebb emelném a háttámlát, nem ülősre.

Köszönöm!


2019. jún. 13. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Úristen, ez a legrondább és leggagyibb babakocsi amit valaha láttam. Ordít, üvölt róla a csövesség. Komolyan inkább hurcolnám a 10 kg-os lányomat a kezemben amíg csak babakocsizna mintsem, hogy egy ilyen fostalicskába beletegyem és az utcán megjelenjek ezzel, lesülne a bőr a képemről. Rettenetes egy ócskaság ez a kocsi, már a neve sem kecsegtet semmi jóval...
2019. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul 16 kg (+ gyerek)! Ember, befosnál alatta ha meg kéne emelni.
2019. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megneztem én is. Biztos nem vennék ilyet. A legnagyobb baj, hogy nem bolygosithato a kereke. Felgyujtanad az első séta után. Plusz dög nehéz. KB. 20eve mentek ezek a babakocsik. Mondjuk ha tetszik, akkor ez nem probléma, ellenben az első kettő érvemmel. Ha van 3in1 kocsitok, miért nem veszel egy dönthető sportkocsit?
2019. jún. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!