Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto babakocsi vélemény?...

Bebetto babakocsi vélemény? Melyik bababoltba lehetne megnézni személyesen?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem a képeket, videókat nagyon jó a rugózása, szép és jónak tűnik.

Személyes tapasztalat nagyon érdekelne róla :)


Személyesen csak Pesten a Csepel bababoltba lehetne megnézni? Mert az tőlünk eléggé messze van (kb 2 óra út)



2019. jún. 20. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem használtan, az utas még nem született meg. A nagyobbnak tetszett egy út erejéig.

Bementem érte Pestre, nem Csepelig, előtte csak a játszótéren láttam élőben.

Újakat én is úgy láttam, hogy csak Csepelen árulnak, esetleg nézz körül a környéken hátha valaki ilyet tologat, vagy nézd meg a használt eladó kocsikat.

Nem mózeses Nicoból úgy láttam elég sok van.

2019. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál :)

Mindenképp mózeses kell mert újszülöttnek szeretnék vásárolni.

Te melyik típust vetted?

2019. jún. 20. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Bebetto Nico Plust.

Egyébként bármelyik jó lett volna, néztem Lucát, Hollandot, Muranot, a váz kb. ugyanaz, a méretek is, pl. a csomagtartó különbözik és design. Ennek butább a mózese mint pl. a Hollandnak, de hát az első gyerek is megvolt alsó mózes-szellőző nélkül.

A saját külföldi oldalukon fent vannak a méretek, elég nagy mindegyiknek a mózese és a sportülése is.

Amit jó áron tettek ki az szinte azonnal elkelt, így voltam az Adamo hintákkal is, ha kitesznek egy szépen jó áron azonnal írni kell, ha használtat vennél.

2019. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!