Bíborszél kérdése:

Pierre Cardin 3:1 PS687 babakocsiról mi a véleményetek Anyukák? Két nap múlva megyek megnézni egyet személyesen és tényleges tapasztalatra van szükségem. Április babának lenne. Télre fog ülni a sportrészben. Tényleg szűkös overállban?

Figyelt kérdés

Mennyire könnyű? Én a harmadikról fogom cipelni.

Csomagtartóban összecsukva könnyen befér?

Valóban csak úgy lehet összecsukni a vázat, ha nincs rajta egyik rész sem?

A sportrésze kagylós: a gyerek lába az égnek áll döntéskor?



2015. febr. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt régebben, és nagyon szerettem.

Viszont nem volt könnyű, de nekem nem kellett emelgetnem. Kocsiba mondjuk könnyen betettem, de emeletre nem cipeltem.

Csomagtartónkban elfért (pedig akkor kicsi kocsink volt).

Úgy emlékszem, hogy csak úgy lehet összecsukni, ha nincs rajta egyik rész sem. De szerintem ez nem meglepő, nehéz lenne a mózessel összecsukni. :) Amúgy két kattintás volt összerakni, úgyhogy ez soha nem okozott gondot!

A gyerek lába pedig nem állt égnek benne döntéskor. Lányom szerette, kényelmes volt neki.

Vele nyáron használtuk a sportrészt, és simán elfért benne. Tény, hogy nem tudom, hogy overallban elfért volna, de szerintem igen, mivel ez nem szűkös és nem kicsike babakocsi, nem kicsi az ülése sem.


Összefoglalva: egy klassz, kényelmes, jó babakocsi volt. Nekünk teljesen megfelelt.

2015. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a Pc kocsikat ha jót akarsz. Nagyon ócskák. Több ismerősöm is vett és mindegyiknél a kukában landolt, tört mindenük össze vissza.
2015. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!