Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik Maxi-Cosi babahordozót...

Melyik Maxi-Cosi babahordozót ajánljátok, és miért?

Figyelt kérdés
Annyi fajta van, de nagy különbségeket nem látok rajtuk. Viszonylag nagyobbat szeretnék, és az is jó lenne, ha kényelmesen tudna benne aludni.
2019. júl. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal a pebble a legjobb, mármint tesztek szerint. A legjobb ha van rá lehetőséged, hogy bemenj egy boltba (pl brendon vagy akár kisebb bababoltok is) és megnézed, megfogdosod.

Azt jó tudni, hogy egy komolyabb minőségű babahordozó/autós hordozó nem 1-2 kiló, még magában is irtó nehéz. Ehhez jön egy átlag 7-8 kilós fél éves és lesz a kezedben 12-15 kiló tehetetlen súly (egy ugyanilyen súlyú totyogós vmennyire tartja magát) vagyis érdemes olyat választani, amit babakocsivázhoz tudsz csatlakoztatni. A maxi cosi ebben is jó, sok kocsival kompatibilis.

2019. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges olyat választani, ami jó a babakocsitokhoz, a gerincnek nem tesz jót a hordozó, az a legjobb, ha csak annyit van benne, amennyit muszáj.
2019. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cabriofix van, nagyon elégedett vagyok vele.


Más maxi cosi hordizot nem próbáltunk. A nagyfiamnak Concord hordozója volt, azt picivel jobban szerettem.


Nekem fontos volt, hogy kompatibilis legyen a babakocsival, ugyan elsősorban autóban használjuk, de egy be vásárlásnál van amikor egyszerűbb a hordozót rátenni a vazra.

2019. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!