Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik csatos hordozót ajánljá...

Melyik csatos hordozót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Apuka is szeretne hordozni és hát elég nagy darab minden irányban. 192cm és 110kg. Melyik márkát érdemes megnéznünk ami szóba jöhet hogy rá is jó?

Meg nyilván rám is, de én sem vagyok kicsi nők között, gondolom így nekem bármi jó lehet méret ügyileg.

Természetesen az is fontos hogy a babának jó legyen, szóval olyan érdekel ami kb fél éves kortól használható.


2019. febr. 12. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen márka volt, igaz mi a totyogó verziót vettük 28 kg-ig használható, ha bírod cipelni. Fél éves babának még a kisebb kell. Egyikünk sem kis darab és remekül bevált. Plusz én úgy rendeltem, hogy három hónapig kipróbálásra adták, aztán ha tetszett megvehetted, ha nem akkor vissza lehetett küldeni. De már nem emlékszem, hogy hol volt ez a lehetőség, mert már lassan hat éve volt.

2019. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Je Porte Mon Bebe Physiocarrier (Fizio), nagyon hosszan kiengedheto a vallpantja es a derekpantja is.

[link]

2019. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy csatos hordozó sem ajánlott fel éves kortól :( A szakértők totyogo kortól ajánlják. Ha nagyon muszáj, rövid időre belerakhatod, ha már stabilan ül, de a baba egészsége érdekében ez sem igazán ajánlott
2019. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hordozohazban ajanlottak a Fiziot, az olyan, aminel a body hossza is raallithato a gyerekre. Mondjuk nalunk mar ult 6 honaposan.
2019. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egészen biztosan egy mindenhol állathító kendős csatost vennék pl Encsitől.
2019. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!