Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Joie Litetrax 4-et készülök...

Joie Litetrax 4-et készülök venni, de nagyon érdekelnének a vélemények. Anyukák?

Figyelt kérdés
Mennyire elég a két első kerék mérete? Tisztítható a huzat? Kényelmes a gyerkőcnek? Könnyű kezelni? Nem túl nehéz? stb...
2019. júl. 23. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2019. júl. 26. 14:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben megvettem ezt a babakocsit, bár senki nem válaszolt, leírom a tapasztalataimat, hát segítek valakinek ezzel. Nagyon megszerettük, jó nagy kosara van alul, és kényelmes kocsi. 2 pohártartó és egy kis tároló rekesz jár hozzá, amiben én a kulcsomat teszem, hogy ha hazaérek felcuccolva ne a táska aljából kelljen előszedni. Adnak hozzá esővédőt is. Összecsukva nem a legkisebb, de befér egy kis csomagtartóba élére állítva. Kisfiam nagyon jókat alszik benne. A huzat nem leszedhető, de lemosható. A kerekei szuper nagyok, pont mint a cam taskinak, amit előtte használtunk. Könnyen, egy kézzel lehet tolni és irányítani, ráadásul mutatós is. Nem a legkönnyebb kocsi, de nem is túl nehéz. Imádjuk, jó választás volt.
2019. nov. 13. 09:03
 3/4 anonim válasza:
Köszi hogy azèrt megirtad,mert èn is ezt fajtát nézegetem 😊
2020. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De jó, hogy erre most rátaláltam :)

Köszi :)

2023. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!