Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dedalon kuprol velemenyek...

Dedalon kuprol velemenyek erdekelnenek. Nagyon almosit? 1,5eves gyerkocnek kellene, ha jo lenne..

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor max. egy fél kúpot adj be neki. Én csak akkor használtam, ha már a folyadék is kijött belőle. Nálunk nem volt gond ezzel, nem aludt többet, mint máskor ha beteg. És ha meg nagyon sokáig alszik, akkor ébreszd fel és itasd meg.
2012. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utazások alkalmával adom, hogy ne hánnyon, 4 hónapos kora óta rókázik ha utazunk

Nemmegyszerű, mert bedugom, és kikakilja, szóval van hogy 2-3 berakok neki, mert mindig 5 perc után kijön és alig oldódik fel valami.

De, nem hány tőle, kicsit bágyadtabb, aluszékonyabb. Mikor elkapta a hányás hasmenés, akkor is azt adtam.

2012. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom.
2012. aug. 18. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod neki adni? Milyen jellegű hányásra? Csak mert van egyéb megoldás is
2012. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!