Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2-3 évesre mit adtok bölcsibe?

2-3 évesre mit adtok bölcsibe?

Figyelt kérdés

Most múlt 2 éves a kisfiam és bölcsibe megy szeptember végén. Milyen ruhát adtok hasonló korú gyermeketekre? Alulra mackónadrágot gondoltam, bodyval, amíg még pelenkás.

Váltóruhának mennyit visztek be és mit? Van pl télre külön bölcsis overálja?

Első gyerekes vagyok, magánbölcsiről van szó, nem volt még alkalmam megnézni hogy miben járnak a gyerekek, nem akarom hogy nagyon toprongyosnak tűnjünk, de farmert meg nem akarok ráadni egész napra.


2019. szept. 4. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Body + hosszú ujjú póló, alulra melegítő. Mikor mar szobatiszta lett body helyett gatya, póló. Farmert esetleg fotózásra adtam rá, kényelmetlen abban jászani egész nap.

Télen harisnya és arra a sínadrág. Nem volt soha overálja, sínadrág +kabát külön.

Váltóruhára már nem emlékszem, de 1 tuti volt mindenből (hosszú-rövid ujjú body, pulcsi, rövid és hosszúnadrág, póló, zokni, gatya).

2019. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bölcsődében a gondozónők megmondanak mindent. Mackó, body, pulcsi. Sztem kényelmetlen a farmer, ritkán adok rá, csak ha olyan helyre megyünk. Nekünk megmondták h olyan ruhát adjunk rá amit nem sajnálunk. Tényleg sokszor összekente.
2019. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én általában ilyen farmer hatású nadrágot adok rá.

Kinézetre hasonlít a farmerre, de sokkal puhább, rugalmasabb, gumis. Talán jogger nandrágnak hívják, nem tudom.

Én ezeket jobban szeretem, mint a melegítő nadrágokat, úgy vettem észre, hogy strapabíróbbak.


Amíg pelenkás volt bodyt kapott felülre, bodyra néha még egy hosszú ujjút a nagy hidegekben, de nálunk meleg van a bölcsiben.

Most már csak sima rövid ujjú, hosszú ujjú, időjárástól függően.. esetleg trikó.


Nekünk minden ruhadarabból van külön, amit csak a bölcsibe adok rá, így overáll is. Ezt bent is szoktam hagyni a szekrényébe, van egy neki itthon is, de nagyon ritkán hordja.


Váltóruha: zokni, nadrág, 2 h.póló, pulóver, illetve egy harisnya és trikó, ha esetleg szükség lenne rá.

2019. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!