Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 6 évesre overál nadrág alá...

6 évesre overál nadrág alá mit adtok? Harisnyát nem tűri.

Figyelt kérdés
Meg amit az oviban könnyen fel tud venni.
2018. nov. 16. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor még teljesen fölösleges overál, mert nincs hideg!


Másrészt egy síma nadrág van alatta, benn ugyanis az böven elég. Harisnya meg egyáltalán nem kell, kivéve, ha kislány és szoknyát visel.

2018. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékony pamutnadrágot.
2018. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Mi ez az overál mánia, nem is értem kiskoromban akkor hordtunk overált mikor derékig érő hó volt és - 25 ° január közepén.

Csoda , hogy sem immunrendszerük nincs a gyerekeknek!

Soha életembe nem vettem a fiamnak overált ugyanis alig van hó az utóbbi években.

2018. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Sínadrág alá bemelegítőt kap, de van egy vastagan bélelt esőnadrágja, az alá szerintem nem fér más. Legfeljebb az oviban átcseréljük. De ezek csak minuszban kerülnek majd elő.
2018. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell belekötni? Sehol nem írja, hogy most akarja ráadni! :)

Egyébként overál lehet az esőoverál is, nem csak a sí. Az pedig, ha kinézek az ablakon, mindjárt aktuális (mindjárt elered az eső).

2018. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Cicagatya. De csak télen, hóban kell overál.
2018. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eső overálja van a gyerekeimnek és imádjuk. Gyorsan rá lehet adni és játék közben nincs kint a dereka még véletlenül sem.

Vékony nadrágot vagy harisnyát szoktam alá adni Nekik.

2018. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

4-es, akkor rajtad gyerekkorodban egyetlen egyszer volt overál? És tényleg akkor vittek ki játszani amikor -25 fok volt?

Egyébként azét jó, mert nem fújja át a szél és nem ázik át. Télen pedig a csúzdától kezdve a hintáig sokszor minden nyirkos, más nadrág simán átázna, akkor is ha vastag.

2018. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem most akarom ráadni. Csak előre érdeklődtrm.

Idáig tréning gatya volt neki alatta csak nem tudom mennyire kényelmes azzal. Bár nem panaszkodott.

2018. nov. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!