Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért olyan drágák a tipegő...

Miért olyan drágák a tipegő hálózsákok?

Figyelt kérdés
És miért különlegesek? Érdemes egyáltalán venni?

2019. okt. 17. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert gondolom több munka kiszabni mint egy zsákot.

Én speciel nem vennék mert a kislányomnak első dolga az ágyban, hogy kiszabadítsa a tappancsait, addig nem alszik el amíg ezzel meg nincs. Zoknival nem működne mert azonnal leszedné magáról, a lábára hajtós megoldást pedig szintén meghekkelné 2 nap alatt és a vége megint csak az lenne, hogy mezítláb aludna. Egyszer még egy rugit is képes volt kirágni, hogy kiszabadítsa a lábát... Olyan verzióban tudnám elképzelni aminek a lába olyan mint egy rugi csak vastagabb de ilyet nem találtam sehol.

Azért különleges mert sok tipegő korú kisgyerek nem viseli jól a hálózsákot mert korlátozza a mozgásban de a tipegő hálózsák nagyobb szabadságot biztosít a lábainak. Az én lányom vígan elvan egyébként a hálózsákban is ezért főleg nem indokolt nálunk a tipegő verzió.

2019. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyi baba boltban egész jó áron lehet hozzájutni, így vettem egyet próbaképp. A fiam nincs oda érte, nem tartom sokkal jobbnak mint a simát. Ő nem szaladgál hálózsákban, lefekvéskor vesszük fel és reggel mikor felkel már szól is hogy vegyük le. Nálam rögtön lényegét vesztené ha abban szaladgálna, játszana, hisz takaró helyett használjuk. Lehet más lesz a helyzet ha szobatisztul és éjjel ki kell mennie pisilni, akkor hasznosabbnak érezném, hisz nem kell teljesen kibújni belőle csak letolni mint egy kantáros nadrágot.
2019. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!