Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kórházi táskába milyen rugit...

Kórházi táskába milyen rugit csomagoljak a babának?

Figyelt kérdés
November végi baba, de gondolom nagyon meleg lesz bent a kórházban. Itthonra vastag rugikat vettem és csak 1 db van ami vékonyabb anyagból van. Vegyek még vékonyakat?
2019. okt. 18. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Október elején született a fiam. Szép napos idő volt, mondjuk annyira nem meleg mint most. A kórházban fűtöttek, 26-27 fok volt. Hosszú ujjú bodyban és plüss ujjatlan rugiban volt a fiam, plusz takaró. Mikor hazahoztuk is fokozatosan szoktattuk hűvösebbhez. Egy újszülött a 36-37 fokos testhőhöz van szokva. Egy pár nap kell míg átáll. Ha melegnek érzed a rugikat adj alá rövid ujjú bodyt. Én a kórházi pár napért nem vennék új ruhát.
2019. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk nem szeretik a saját ruhát, mert nem tudnak felelősséget vállalni fürdetéskor érte. Kórhazi réklit és angolpólyát kap akkor is a baba, ha anya toporzékol. Miután vissza adták a babát, azt húz rá anya, amit akar, csak öltöztesse vissza a kórhazi cuccba másnap reggel, mikor jönnek, mett nem biztos, h visszakapja a zarás rugiját. Ha balesetezik a baba, kapunk másik kórhazi ruhát. Ezen kívül egy borzadztó vastag plédet adnak+ egy textilpelust. Én csak palutrugit vinnék be+ rövid bodyt + takarót ha nem adnak.
2019. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!