Babaruhák szárítógépbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most kezdem el kimosni a baba ruhákat és nézem át a cimkéket is, sokat vettem a pepcoba és mindre az van írva hogy nem szabad szárító gépben szárítani, viszont valamiért nem száradnak nállunk a ruhák,ezért is vettünk szárító gépét,mert napokig nem száradtak meg a ruháink és bebüdösödtek. Mit kéne tennem? Télen még a napra se tudom kitenni a kicsi ruháit,merjem megkockáztatni hogy berakom őket? Nyilván ami ilyen bundás anyagú azt nem teszem be vagy csak néhány percig. Na de ami normál anyagú? Segítsetek kérlek

2019. okt. 20. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kötött mellényeken, pulcsikon kívül mindent beteszek. Nem foglalkozom a címkékel. Semminek nem lett még baja, pedig vannak Pepcos ruhái is. Nem tudom milyen a gépetek, a miénken van "gardrób száraz" funkció. Arra szoktam betenni, mert a kimondottam baba ruhás program nem szárítja meg teljesen.
2019. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,akkor megnyugtattál, mert én se godolom másképp,kötött sapkák,és hasonlókon kívül én is betenném a homikat. Sok féle program van rajta még tapasztalgatom mert nemrég vettük de eddig a mi ruháink nem mentek össze, a mix programot választom mert az kímélő program meleg levegővel,annyi a bajom bele hogy vagy 3x kell újra inditanom hogy teljesen szárazak legyenek a ruháink,de godolom ez a pici vékony babaruháknál nem lesz ennyi. Meghát ahogy irtam még tapasztalgatom.
2019. okt. 20. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem a címkét, csak pakolok a szárítógépbe :D eddig semmi sem ment tönkre. (Hőszivattyús a miénk, ezt csak arra írom, ha véletlenül nektek nem ilyen lenne, hagyd figyelmen kívül a válaszom mert a másik fajtáról nincs tapasztalatom)
2019. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is mindent beteszek



A bundásakat különösen szeretem, mert jó puhák lesznek.


Eddig nekem lett csak ruhámmal gond

Levasalós ragasztott szegése volt, a csónaknyaknál.

Újra kellett vasalós szegőt vennem hozzá.


A harisnyák valamelyike és ezek a gumis nagyon vastag zoknik kicsit összemennek.

De annyit nem ér, hogy teregessem

2019. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Hőszivattyús a mienk is


A másik nagyon forró elvileg..

2019. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hogy nem száradmak meg ruháitól sima száriton

Nekemösztöl tavaszig konyhába száritom ruhákat mert elég nagy konyha.

2019. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom,nem is értem :( de ha nem rakom ki a napra egyszerűen napokig nem szárad,pedig nem is tömöm meg,bebüdösödik,borzasztó.
2019. okt. 21. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg alapból magas a páratartalom, nálunk emiatt nem szárad.


Mielőtt megvettük az előző tulajok nem szellőztettek rendesen , voltak is gondjaik.


Utáltam a szárítóra teregetni, alapból teregetni is...mosogatógép után a szárítógép volt a legjobb döntés a háztartásban.


U.i.:Konyhába nagyon furcsa nekem, nem veszi be a főzés szagát? Elszívó ellenére sem tudon elképzelni 😬

2019. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak Pepcos ruháink és még semmi sem ment tönkre a szárittogépben.
2019. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, amúgy mix es easy care nálunk se szàrít teljesen, pamut szekrènyszàrazon szárítok mindent, dehàt pamutruhàk..
2019. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!