Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A cimkes uj ruhat mennyiert...

A cimkes uj ruhat mennyiert adnatok el?

Figyelt kérdés
Annyiert amennyiert megvettuk, vagy valamennyivel kevesebbert mint az eredeti ara, vagy az arnak a feleert?
2019. nov. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A ruha tipusától is függ. Van ami a feléért sem megy el, van amit ennél drágábban is megvesznek. Jellemzően ez az árától és a funkciójától függ.
2019. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában 20%-kal olcsóbban...


De ahogy az első írta vanank kivételek

2019. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Őszinte leszek veled, hogy mi árultunk használt babaholmikat, még a legjobban megvigyázott használt ruhát is szinte ingyen akarták elvinni, amit alig használt a gyerkőc, annyira nem adnak semmit érte, szóval felejtsd el, hogy te az eredeti árat meg fogod kapni. Mi odaadtunk inkább rászoruló családnak. Nem vacakoltunk az eladással. Ha féláron adod, még lehet azt is sokallni fogják.
2019. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olcsóbban, mint a bolti ára.
2019. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ milyen méret. Mert a kisebb méretek rövidebb ideig vannak használva. Pl az én fiam az 56os ruhákat 3 hétig hordta. Aztán az sem mindegy hogy milyen állapotban van.
2019. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En is ugy gondoltam,hogy olcsobban adom el.De azert nem tudnam pld egy uj cimkes amin az ar is rajta van egy puma ketreszes melegitot feleert oda adniMegprobalom 20%-kal olcsobban.

Koszonom szepen mindenkinek :)

2019. nov. 19. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Pumánál megpróbálhazod a 20-at sztem.
2019. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg kell találni célközönséget aki ki fizeti azt az árat amit te szeretnél kapni .Vadi új gyerek fehér inget 700ft adtam el 2db volt Bene mikor boltba vetem és nem kellet másik.
2019. nov. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan h dragabbert ment el mint ahogy vettem 😄

Oke az overall volt meg kabat

2019. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem a másodkézből való címkés ruhákkal mindig az volt a bajom, hogy aránytalanul drága ahhoz képest, hogy pl szavatosság már nincs rá.

Szóval nekem nem ér többet egy címkés, mint egy alig használt, újszerű címke nélküli. Ott legalább nem bosszankodom, ha szétmegy a cipzár, vagy elpattan a varrás...

2019. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!