Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A ti weboldalatokat mennyiért...

A ti weboldalatokat mennyiért készítették el vagy mennyit adnátok ki érte?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Saját magamnak csinálom meg amit akarok. Szóval "ingyen", nyilván más dologtól veszem el ezt az időt...

Nyilván, ha nem tudnám megcsinálni, akkor fizetnék érte, amennyiben szükségem van weboldalra.

Hogy mennyit adnék érte? Attól függ miről van szó. Egy sima bemutatkozó oldalt is, egy tisztes egyedi CMS-es 100-120eFt. Egy full egyedi fejlesztésű CRM esetén meg határ a csillagos ég. Legutóbb egy olyan projectben vettem részt ami már 15 milliónál tart és még mindig nincs vége. Jó lóvém volt belőle, de idő hiányában kiszálltam belőle (csak másod állásban csináltam).

2018. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ingyen, vagy is magamnak csináltam.

Ha másnak kellet volna csinálnom, 5-600 ezer lett volna.

3 év alatt eddig bruttó 4.5 milliót hozott reklámokból.

Napi 30-50 ezren keresik fel.


Amúgy a kérdésed értelmetlen.

mert lehet egy egyoldalas statikus HTML, 3 szöveggel.

meg lehet egy komplex portál oldal, ezer funkcióval.

Az első legnagyobb költsége talán a grafika, ha van.


Konkrétan mire vagy kíváncsi?

2018. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra, hogy akinek van weboldala és mással csináltatta az mennyit adott ki érte, vagy aki szeretne weboldalt az mennyit szánna rá.
2018. jan. 27. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát azt kérded mennyiért vett/venne pl. egy szállító eszközt!?

Ami lehet egy talicska, vagy egy kamion esetleg egy nagy tengerjáró. :-D

2018. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szállító eszközöm, azt 3.5 Millióért vettem, hogy aranyozott talicska, vagy leselejtezett összetört kamion, azt már te találd ki. :-D
2018. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!