Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik ruhából érdemes többet...

Melyik ruhából érdemes többet venni ujszülöttnek,56-osból, vagy 62-esből?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora lesz. egyik fiam 46 centivel született, ő 3 hónapos korában nőtt bele az 56-osba. Jó sokáig horda, Másik fiam 50 centivel, neki 2-3hét múlva kellett, bő 1 hónapig az ment. aztán nagyot ugrott, majdnemhogy átugrotta a 62 méretet. Mivel a legtöbb háztartásban van szárítógép így elég opcionális, pénztárcafüggő. Valakinek elég 5 tipegő és naponta mossa van aki vesz 20-at.
2020. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl. feltankoltam 56-os ruhákból, aztán megszületett a fiam 57 centivel. 😃

Kb. 3 hétig tudtam ráadni az 56-osokat, csomó el lett rakva úgy, hogy sosem volt rajta. Ettől függetlenül szerintem inkább abból kell több, az 57 centi azért nem egy szokványos születési hossz.

2020. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyira nem lehet tudni. :)

Betankoltam 56-os ruhákat a nagylányomnak, aztán megszületett 49 centivel, és minden lógott rajta.

A huginál gondoltam már okosabb leszek, vettem 50-es göncöket, erre megérkezett egy kiselefánt, 2 hétig ha jó volt az 56-os.

Na de később milyen csinos volt a 48 centis fiam az ötvenes rózsaszín rugikban, amiket mintha ráöntöttek volna! :D

2020. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne több bármelyikből?

Annyit vegyél, ami két mosás között elég.

Átlagos mérettel születő gyerek egyiket se használja 1-2 hónapnál tovább.

Kb. a 92-es mérettől jön el az, hogy több ideig hordanak valamit.

2020. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiam 55 centivel születve még 1-2 hónapig hordta az 56-osokat, a második, 57 centisemre már újszülöttként sem mentek rá ugyanazok a darabok. A csecsemős így hozta vissza átöltöztetés után: "Anyuka, ráadtuk, de nyújtózkodni nem tud." :D
2020. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 48 centivel született, és lassan növekvő típus. Az 50-es méret 3-4 hónapos koráig jó volt Rá. Most 1,5 éves, és 74-es ruhákat hord.
2020. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyikből sem vettem sokat, csak 8 váltásnyit. Ha kevés lesz akkor még veszek. Vérezne a szívem, ha valamelyiket egyszer sem látnám rajta.
2020. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!