Ti milyen cipőt adtok a 8 hónap körüli babátokra?

Figyelt kérdés
Az enyém ezeket a belebujosakat rendre lerugja magáról, illetve a sarka is vékony neki. Valami tipp?
2020. jan. 7. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet
2020. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyent nem adtam rá, ő sem viselte el a lábán. Most 11 hónapos és még mindig nem adok rá cipőt. Amíg nem tud járni, felesleges.
2020. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2020. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Semmilyet, csak ha már járni kezd, tehát egyéves kora körül. Addig fölösleges és nem is jó a lábának a cipő.
2020. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha kimenetek vele ilyen időben? Nem faszik meg a lába csak egy zokniba?
2020. jan. 8. 05:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet nem adtam, tavaly télen lábfejes téli overálja volt,akkor volt 8-10 hónapos. Tavasszal kocsicipőt kapott. Az első szandiját (szamos) májusban 14 hónaposan, amikor már kint is kapaszkodva lépegetett. Az első igazi cipőjét (szamos) pedig szeptemberben, amikor magabiztosan járni kezdett. Ő 18 hónaposan kezdett járni, ha hamarabb kezdi,akkor természetesen cipőt is hamarabb kap. De 8 hónaposan szerintem minden gyereknek jó és praktikus a lábfejes overál.
2020. jan. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Télen kinn budás csizmát kapott

Nem gumitalpasat..


Benn puhatalpú szandált ( pediped)

Muszáj, rettentő hideg a padló nálunk. Amig megnaradt a szőnyegen és habtapin addig ok volt....

8-9 hósan nyilván nem maradt már ott

2020. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom igaz 10 hónapos, de bentre semmilyen cipő nincs rajta (minek is még?). Ha megyünk valahova, bélelt tépőzáras kocsicipője van. Ő soha nem piszkálja.

Ha leszedi a lábáról, vegyél neki lábfejes overált.

2020. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!