Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttet télen milyen...

Újszülöttet télen milyen gyakran fürdettek, milyen gyakran cserélitek a ruháját, ágyneműjét?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Naponta

/ baleset esetén popomosás akár napközben többször is/


Minimum 2 ruha / éjjel más, mint nappal/ baleset esetén több.


2 naponta cserélem a feje alatt a tetrapelust/ textilkendőt.

Lepedőt hetente..

2020. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindennap fürdettem, fürdés után tiszta pizsoma, reggel tiszta ruha. Ha leböfizte magát vagy kakis lett a ruha akkor megint öltöztettem. Az ágyneműt kB 3 naponta cseréltem
2020. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

/ nem bukós


Ha az lenne, akkor ruha és az ágy is gyakrabban lett volna cserélve/



Nyári babát is ugyanígy csináltam



1.

2020. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Fürdeni csak minden másnap szoktunk, közte nedves törölközővel mosdatom. Ruhacsere csak este van, reggel nem öltöztetem át, pici még, majdnem egész nap alszik úgyis. Ágyneműt nagyjából hetente cserélek (együtt alszunk). A nagylányommal is így csináltam.
2020. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Minden nap fürdetjük. Naponta kétszer öltöztetem, de az a minimum, mivel sokat bukik. A lepedőt kétnaponta, a kis párnát naponta. A rácsvédőt hetente, a takarót is.
2020. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét lányomat minden nap megfürdettem napi 2-3 öltözet ruha èrtelem szerűen attól függően h sokat bukott e vagy napszaknak megfelelően.A nagyobbik Novemberi nem volt baj h hideg van ezen a téren☺☺☺☺☺
2020. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomat a születésüktől kezdve minden nap fürdettük. Nálunk az jelenti a nap lezárását.

Fürdés után be az ágyba. Újszülöttként minden este tiszta rugdalozo és nappal tiszta ruha. Ha baleset érte természetesen cseréltem ruhát ha egy nap 3x akkor 3x.

2020. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és mindkét lányom télen született. Utolsó voltam.
2020. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!