Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vehetek már olcsóbb cipőt is?

Vehetek már olcsóbb cipőt is?

Figyelt kérdés

Másfél évesem 1 éves kora óta jár, mostmár stabil, fut is. Első cipője (ősszel) DD Step-es volt, a második (téli) Elefanten márkájú, mindegyik új volt, 20ezer ft a 2 db. Most kaptunk egy F&F-es "tavaszi" cipőt, nagyon jó szerintem. Voltunk hétvégén a Tescoba és ott meg is néztem az F&F cipőket, 3ezer ft újonnan. Ti vesztek a fél éve járni tudó gyereknek ilyen olcsó cipőket, vagy még mindig a jobb minőségűt vegyem?

Őszinten sajnálok 10ezreket kiadni kis 20as cipőkre 2 hónap miatt,míg kinövi, amit aztán el se tudok adni negyed áron se. Nem lesz baja a kis lábának ugye?


2020. febr. 17. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Sosem vettem 20ezres cipőt a gyereknek, mert arra, hogy 2 het mulva lerúgja, vagy 1 hónap mulva kinője, feleslegesnek gondolom. Ellenben cipőből csak nagy ritkán vettem kez alól, mindig újat v3ttem ugy 5-7 ezerért. Semmi baja a nagyom lábának. 7 lesz és most sem veszek neki 20ezres cipőket, 2 hét sem, és lerúgja az orrát.

Akkor vennék drágább cipőt, ha szakember mondaná, hogy kell.

2020. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ősszel tanult meg járni a lányom, akkor dd step cipője volt, télen a tesójától örökölt csizmát hordta, viszont most már olcsóbb cipőt fogok venni tavaszra. Deichmannban ki is néztem egyet. A fiamnak soha sem volt drága cipője, mégis rendesen tud járni, nincs semmi ortopédiai eltérése sem.
2020. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy amíg én tartom el, végig minőségi lábbeliben fog járni. Nekem sok problémám volt a lábammal, már gyerekként volt tyúkszemem a kényelmetlen cipőktől+lúdtalp, durva borkemenyedes stb.

Cipőn nem érdemes spórolni, de azért van átmenet a pepcos meg a 20 ezres közt is.

Szerintem azt is érdemes figyelembe venni, hogy mennyit fog benne sétálni. Egy alkalmi cipőt lehet egyszer fog hordani, míg egy sport cipőben lehet többször fog órákat sétálni.

Szerintem a decathlonban vannak jó áron kényelmes cipők, inkább ott érdemes f&f helyett. Mondom úgy, hogy a ruháit imádom.

Egyébként használt tényleg nem ajánlott, inkább te add el miután kinotte

2020. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sose volt drága cipője, felesleges felfújt dolognak tartom. Mindig új volt, és fogta a bokáját, erre figyeltem. Egészséges lábú gyereknél ennél többre nincs szükség.

Tavaly a sulis orvosi vizsgálaton meg is lett vizsgálva, hogy neki a legszebb a bokája, úgyhogy ez is megerősített ebben.

2020. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt nézd,mennyit lesz rajta. Én még az 5 évesnek is csak új bokatartós szamos benti ovis szandált veszek,mivel egész nap rajta van,de simán vettem mondjuk egy next vagy nike edzőt mert arra az 1 órára míg játszik a kertben benne,jó volt az is. Viszont az olocsóbb se legyen brutál silány kemény talpú azért persze :)
2020. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!