Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányas ruhát hord egy egyéves?

Hányas ruhát hord egy egyéves?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, 86-ost már hordhatnak egyévesen, a lányom is kb ekkor nőtt bele. Sőt, már 15 hónapos lesz és van már olyan 92-es ruha, ami jó rá. De hallottam olyant, hogy 86-ost 2 évesen hord vki. Most akkor az én lányom túl nagy a korához képest? Vagy hogy van ez? Márciusban voltunk utoljára védőnőnél és akkor volt 78 cm. Nem hiszem, hogy azóta olyan sokat nőtt és szerintem ez teljesen jó hossz egy 13 hónapos gyereknek.

2020. ápr. 25. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 86-92-est hordott és 10kg volt 1 évesen, de az egyes gyártók méretei nagyon különbözők. Plusz én pl szeretem a hosszú derekú pólókat, meg az olyan gatyót, ami egy kicsit bővebb, nem feszúl.
2020. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg szerintem 1 és 2 év között nem biztos hogy pl a felsőtestük annyit nő, lehet, hogy egy kezdetben kicsit bő vagy hosszú darab sokáig is jó. Illetve sokszor vékonyodnak, ahogy elkezdenek nagyban mozogni.
2020. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babar..


Nézd meg itt a válaszokat. Valamelyik 10 hónaposan, valamelyik 20 hónaposan hordja ugyan azt a méretet.

2020. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 évesen 68-ast hordott épp ment át a 74-be... de fél évesen is 68-at

21 hónaposan 80-asat hord

2020. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 évesen a teljesen átlagos méretű kisfiam a 74-es méretet hordta. Most 21 hónapos és a 92-es jó neki. Az én fiam inkább vékony testalkat, 9,5 kiló volt egy évesen kb. Most olyan 11 kg lehet.

Amúgy nagyon csalókák a méretek. Van olyan 80-as nadrág ami még jó a fiamra, és olyan 92-es is ami már kicsi. Ha egymásra rakom látszik is, hogy a 80-as nacinak hosszabb a szára.

2020. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hét múlva 1 éves kislányom 86-ost hord, rövidujjú pólóból jó még rá a 80-as is, de minden másból kell a nagyobb. 11 kiló, 80 centi.
2020. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy átlagos 1 éves 75 cm. Egy átlagos alkatú gyerekre akkora méret kell, ahány centi magas. Tehát egy áltagos 1 éves 80-as ruhát hord, mert már a 74-es kicsi rá.
2020. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Ez teljesen gyerek fűggő. Kisfiam 3,5 éves, nyàron a 18-24 hós napozókat hordta, most 98- As méret. A rövidnadràg, amit ősszel adtam rà az oviban, most simàn jó a 9 hónapos öccsére. Mindeközben a 6 évesemnek 134-es a mérete. Ami lénYegws szerintem, az csak az, h a testsúly és a magassàg arànya jó legyen.
2020. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!