Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A H&M-es babaruháknak rendes...

A H&M-es babaruháknak rendes a méretezése?

Figyelt kérdés

Mármint olvasgattam hogy nagyobbak,tovább hordhatók.

Újszülöttnek szeretnék kórházból hazahozós ruhát, ha pl 52centivel születik akkor ebből a márkából jó lehet egy 50es rá?


2020. máj. 4. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én múltkor azt olvastam itt, hogy kicsit nagyobbak, mint máshol, tovább is jók az 56os cuccok egy újszülöttre.
2020. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 56 centivel született, de vagy egy hónapig hordta még a H&M-es 50-es ruhákat, az 56 úgy lógott rajta mint tehénen a gatya. Nagyobb a méretezés de annyival, hogy a 12 hónapos lányomra, aki 80-86-os ruhákat hord, még múlt héten ráadtam egy 68-as (!) trikót, és lazán jó volt, nem is kellett húzni. Nyugodtan vehetsz néhány 50-es ruhát onnan, de azért ne vásárolj be belőle, hamar kinövik :)
2020. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En is azt tapasztaltam, hogy általánossagban picit nagyobb méret, de nem minden, volt hogy ugyanolyan méretbol 2 féle bodyt rendeltem, es az egyik típus centikkel rövidebb volt. Meg most is rendeltem több nyári ruhát, az eggyel nagyobb méretbol, es van közte ami már most jó, van ami hatalmas... A pizsamak jellemzően egy mérettel nagyobbak, az atlapolos bodyk sokáig jok, a többinél előfordul mindenféle méret.
2020. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es, na azért annyira nem nagyok. 13 hónapos gyerekem 86-ost hord (most nőtte ki a 80-asokat kb. 81 centivel 9 kilóval). A nagyobb 110 centi 15 kg és 110/116-ost hord a hm-es ruhákból.

Inkább azt tapasztalom, hogy más márkák eszméletlen kicsik.

Pl: George. A hm-es 74-essel egyidejűleg hordta a 86/92-es George body-kat a fiam.

Next, Ff picivel kisebb mint a hm, de nagyjából méretarányosak.

CundA kisebb. Zara, Reserved sokkal kisebb mint kéne.

Egyébként ha 52-vel születik, bodyból jó lesz az 56, rugdalózóból az 50-es, ha H&M. A rugik valóban nagyobbak picit.

2020. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. A fiam 50cm volt 3910g. Soha semmiből nem volt jó rá az 50-es.
2020. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 52 centihez már inkább 56-os ruha kell. Az ikreim picik voltak, 46 és 47 centivel, ehhez 2250 és 2580 grammal születtek. Az átlapolós 50-es H&M bodykkal kezdtünk. Most kb. 88-90 centik, nemrég váltottam le a bodyjaikat 98-asra. Csak vállgombos H&M-et és Scamp-et használunk. A 98-as a Scampből még kicsit hosszú nekik, de muszáj volt cserélni, a 92-es már feszült. A H&M-ek kisebbek és keskenyebbek is most ebben a konkrét méretben, az most pont jó.
2020. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy kis kantáros nadrágot néztem ki egy hosszúujjú felsővel, 56os méretű ruhából sok van itthon,akkor lehet bepróbálkozok ebből egy 50essel, hogy legyen azért egy kisebb is a kórházi táskában. Aztán lehet nekünk se lesz jó a méretezése 🙄
2020. máj. 4. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
A kantaros nadrágot gondold át. Nem igazán kényelmes a babának és ha a lábai nincsenek vegigpatentolva akkor marha rossz a pelenkazas is. Bár tény hogy nagyon cuki.
2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Ne hagyd magad lebeszelni a kantaros nadragrol, pont hogy nagyon kényelmes a pelenkázas a végig patentos lábak miatt - ezt érdemes nézni hogy ilyen legyen, de a legtöbb az-, es puha, kellemes tapintású anyagból vannak, sehol sem szoritottak. Amiket eddig vettem hm-ből, azokról csak jot tudok mondani, semmiben nem lehet kényelmetlenebb a babának, mint egy átlag rugdalozo vagy bármi.
2020. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 51 cm-vel született, és egy hónapos koráig 50-es ruhákat hordott (kivéve Auchanos, azokat hamarabb kinőtte), a H&M 50-es 3 hónapos koráig jó volt. Most kifelé nő a 68-as ruhákból, a H&M 62-es rugijai még simán jók rá. Amúgy mi szeretjük a kantáros cuccokat.
2020. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!