Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lupilu (Lidl ruhák méretezése...

Lupilu (Lidl ruhák méretezése milyen?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy ezek is olyanok mint az auchan-os ruhák,hogy 1-2 számmal nagyobbat kell venni,mert kisebb a ruha mint a beleírt méretezés.

Mi f&f ruhakat szoktunk venni,es azt aszerint hordja ahogy bele van írva.

A lupilu méretezése megegyezik az f&f-el,vagy tenyleg nagyobbat kell venni?



2014. márc. 18. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb

Kislányom 92-es ruhát hord

Vettem neki 92es ruhát a lidl-ben és talán ősszel jó lesz neki, mert most nagyon nagy


Magamnak vettem pizsomat. XL-es a méretem, de abból L-es kell.

2014. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont a méret szerinti, ami bele van írva, nagyon szeretjük a lidl-s ruhákat, nem nyúlnak ki mosás után, nme megy a szinük.
2014. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, nekünk pont jó lett mindegyik és használtan is kaptunk és ritka jól bírják a gyűrődést.
2014. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyok, főleg az auchanos méretezeshez képest. De ha az f&f-hez vagytok szokva, akkor nagyon hasonló.
2014. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom az auchan méretezését mert én ott nem veszek gyerekruhát ,lidl ruhák nincsen elszámozva viszont 2 méret van megadva egyszere pl 98-104 vagy 110-116 az f&f meg csak egyméret pl 104 ,de én minkét márkát szeretem nem mennek tönkre ,és szépek maradnak .
2014. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én centivel járok a Lidlbe, kibontom a cuccot és lemérem.Általában nagyobb a méretezése szerintem, mint amit éppen hordunk,de a nagyobb ruhák (a lányom 134-es már)néha kisebbek.Ezért inkább mérek.Amúgy nagyon szeretem, nem nyúlik és nem csavarodik a holmi.Az F&F is jó, az Auchanos mindig kisebb és minőségben is elmarad.
2014. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyobbak a lidl ruhák, mint a Tescos.

Minőségre is jobb mint a Tescos!

2014. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!