Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért annyira népszerűek a...

Miért annyira népszerűek a CROCS szandálok? Strandra érdemes ilyet venni másfél évesnek?

Figyelt kérdés
A környezetemben sok anyuka rajong ezért a márkáért, csak ilyen szandált vesznek a gyerekeiknek utcai használatra is. Strandra és játszótérre szeretnék valami könnyen tisztítható szandált. Érdemes ilyenre beruházni? Jó minőségű, vagy csak a márkát kell megfizetni?
2020. jún. 22. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vennék ilyet, a lányomnak Nike van ( [link] ), egyszerű tisztítani, nem árt neki a víz, normálisan néz ki és nem olyan otromba mint a Crocs. Tökéletes strandra, kertbe, játszótérre vagy bárhova ahol játszik.
2020. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A Crocs nagyon könnyû (súlyra), a gyerek hamar megtanulja egyedül felvenni. Hordható szandálnak és papucsnak is, és baromi könnyen tisztítható.
2020. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ja, mert ezek a kamu Crocsok a legolcsóbbak, már kb 1500-ért dobálják utánad a Lidltől kezdve mindenhol. Tök jól meg lehet magyarázni, hogy miért a legolcsóbb lesz jó a gyereknek 🙄
2020. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem van sok előnye(nekünk van kamu az udvarra, eredeti az utcàra volt), de hátránya is.


Tényleg rendkívül könnyű, könnyű takarítani, nem kopik a mintája, viszont nyáron zokni nélkül a szandi(tehát nem a bunszliorrú) nagyon feltörte a lányom lábát, el is adtuk. Nem szívja fel a vizet, izzadtságot, és szépen feltöri a lábat.


Amúgy könnyű nagyon, ez a legnagyobb előnye. Bujj bele egy felnőtt crocsba, mintha semmi sem lenne a lábadon, mondjuk pont ezért nem is ad támaszt.


Szerintem akkora felüdülés, mint pl sima edzőcipő után belebújni egy airmaxba, mintha a felhőn járnál.


Ne a bumszlit vedd, vannak rendes szabásúak is, de csak száraz lábbal!

2020. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekeim iskolások, az iskolába is eredeti crocsban járnak, mert nem akartam a szokásos merev parafatalpú csatos papucsot venni, amit általában otthon is hordanak felnőttek gyerekek. Szóval nem a crocs a problémás papucs szerintem.. Másfél évesnek nem vennék ilyet, sőt utcára sem. Az egyik ilyen papucsunkra rá is volt írva, hogy csúszós felületen, vagy mozgólépcsőn nem ajánlott a használata. Én magam is otthon ilyet hordok, mert könnyű tisztítani, higiénikus, egy pillanat alatt tiszta lesz szappanos víz alatt, nem foltos, piszkos belül, sőt még a bőrkeményedés is elmúlik tőle, mert nem nyomja a lábat, mint a többi cipő. Viszont ugyanúgy tud benne izzadni a láb, ha sok a műszálas holmi (szőnyeg, kanapé) a lakásban, akkor még ez a papucs is rátesz. Nagyon kényelmes, jól szellőzik benne a láb és igen komfortos a fentiek miatt. 3 év alatt viszont én mindenképpen ragaszkodnék a hajlékony talpú dolgokhoz, strandra nekünk úszócipőink voltak, de már lehet kapni hajlékony talpú úszószandált is, szilikonból vagy mesh anyagból. A crocshoz hasonló papucsok nagyon cukik a kicsik lábán is, de nem praktikusak, könnyen felbuknak bennük, mivel gumi, ezért meg is akad a földön. Kicsi gyereknek olyan cipő kell, ami fogja a lábát, tehát nem esik le róla.
2020. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Pont ugyan olyan jók a Crocs felirat nélküli gumipapucsok is strandra ,és otthonra is .semmivel sem jobbak mint Lidl sajátmárkás gumipapucsai.
2020. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!