Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használtok pólót 0-6 hónapos...

Használtok pólót 0-6 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Örököltük pólókat, most 5 hónapos a babám. Nem is értem teljesen, sosem adtam rá pólót, mindig body-ban van. Gondolom majd amikor szobatusztul vagy már tud járni hasznos lehet, de hát kint van az egész hasa, nem?


Csupán érdeklődöm, hogy másoknál higx szokás. :)


2020. aug. 16. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem használtam egyik gyereknél sem.

A nagyobb majdnem 2 volt, amikor először pólót hordott (akkor volt nyár és előtte 1,5 évesen indult el).

A kisebb egyévesen indult el, ez volt most tavasszal és most nyáron már hord, de több a bodyja, mint póló.

Örökölt darab volt egyébként a nagynál is kisebb méretben. Tettem velük próbát, de nem jött be. Pont amit írsz, hogy folyton felcsúszott.

2020. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Télen adtam pl. ujjatlan body fölé + nadrágot. Nyáron nem adnék, csak bodyt, az sokkal kényelmesebb meg nem szeretem ha ki van a hasa és a dereka.
2020. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azon a nyáron kapott amikor elkezdett járni (12 hónaposan) előtte egyáltalán nem, mivel csak kint lett volna belőle a hasa meg a dereka.
2020. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
1,5 évesen adtam rá pólót nyáron, de télen visszatértünk a bodyra, a póló állandóan felcsúszott, 2,5 éves kora előtt már csak pólója van, bodyjait eladtam. Lányomnál is kB így volt.
2020. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Én majdnem minden nap póló, rövidnadrág együttest adok rá. Nyár van.. Ha ki van a hasa, hagy legyen, de amúgy kincs. Mostmar 8 hónapos, de 4 hónapos kora óta kb így van. Rugdalozot sosem adok rá, nem tetszik. Vagy body nadrág, vagy póló nadrág. Nem áll meg egy percre sem maszik, áll, lépeget, de nincs neki felcsuszva.. A nadrág is lejjebb csúszik ennyi erővel a popóján.
2020. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyáron igen.
2020. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is adtam rá nyáron.
2020. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem használtam,csak bodyt. Pedig mi is kaptunk,de tovább is adtam. Valahogy én nem szeretem ha az van rajta. Kényelmetlen nekem amikor felveszem azért csak felcsúszik rajta. Most 9 hónapos. Már le is szedi a pelust ha nem body van rajta. Nadrágot meg ilyen melegbe nem adok rá itthon. Úgy hogy nálunk szinte mindig csak egy trikós bodyba van mostanában.
2020. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
En bodyt csak akkor adok ra ha hideg van, majd osszel. Mindig polo rovidnaci van rajta vagy egybe ruhacska.
2020. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Igen


Kantáros nadrágokhoz csak azt adok..

Meg amúgyis gyakori..

2020. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!