Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babánál használtok...

6 hónapos babánál használtok még ágyrácsvédőt?

Figyelt kérdés

Nálunk még fent van,de gondolkodom,hogy leveszem. Bárhogy rögzítjük,alábújik. Gyönyörűen tud aludni úgy,hogy az arcát,fejét bedúgja alá,én meg félek,hogy megfullad. Ha viszont leveszem,akkor meg megütheti magát. Próbálkozik a felüléssel.

Mi lenne a kevésbé rossz megoldás?



2019. okt. 11. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk végig fenn volt, amíg kiságyban aludt (1,5 éves koráig). Fel sem merült, hogy megfulladna. Főleg ha már lassan tud ülni is, simán elfordítja majd a fejét, ha nem kap levegőt.
2019. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is ebben bízom. Egyébként tudatosan bújik alá. Nem tudom,mièrt szeret úgy aludni,hogy betakarja vele a fejét. Hason alszik el,de később átfordul,és addig helyezkedik,míg be nem dugja a fejét alá.

Köszi a választ.


Jav.: pici baki a kérdésben. A dugja rövid u. Bocsi.

2019. okt. 11. 07:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen minőségű, akkor én fel sem tettem volna, nagyon veszélyes, szedd le, abba nem hal bele ha koppan a feje a rácson. Nálunk fent van és marad is, de nem lehet alábujni.
2019. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a kiságy fej és lábrésze zárt,nem rácsos,mint oldalt. Az oldalához tudjuk rögzíteni alul,felül,de a fejrészhez csak felül. Bedugom alul a matrac alá,de kiszedi,és már kész is a bunker.

Valószínű,hogy inkább leveszem.

Egy ismerősnél láttam olyat,hogy egyben van a matracvédővel,így az alá nem tud bebújni a baba. Neki külföldi rokonok hozták. Itthon lehet olyat kapni?

2019. okt. 11. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi Ikeában vettük annó.
2019. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös.


Köszi. És az olyan,hogy egyben van a matracvédővel?

Így nem érzem biztonságosnak,ha fent marad,azért nem,ha meg leveszem,azért.

Most fog tanulni felülni,felállni.

Ágyrácsvédő nélkül,ha elesik,komoly baj is lehet.

Persze nem sokat van kiságyban,de elég,ha éjjel felébred,felül,vagy feláll,és megtörténhet a baj.

Vagy én aggódom túl?

2019. okt. 11. 09:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen egyben volt és igen,túlaggódod. :)
2019. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam,mármint a túlaggódást😃.

A férjem is mindig mondja,hogy túlféltem.

Igaza van neki is,neked is.

De azért köszi. És túlaggódás ide,vagy oda,megnézem azt az Ikeásat😃.

2019. okt. 11. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden eséstöl nem védi meg, mert maximum 30 centi magas egy rácsvedö, az ágyrács meg 1 méter. Szerintem kis babának jó, mert olyan kuckós hatást kelt. A miénk a brendonból van és tépözáras, teljesen feszes, nem lehet alábujni, ezek a megkötős változatok nem jöttek be. 6 hónapos babának már nem vennék újat.
2019. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy minden anya tulfélti a gyerekét, kell is, mert különben nem maradt volna meg az emberiség. De egy ilyen alábujos rácsvédö tényleg veszélyes.
2019. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!