Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Ti használnátok ezt?...

Anyukák! Ti használnátok ezt? (Link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Első gyermekes anyukának lenne,esetleg még hozzá való utazó pelenkázóalátéttel.



2020. aug. 31. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Tetszik, de hogy megvenném-e az az árán is múlik. Itt nem találtam de lehet csak én néztem rosszul.
2020. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
A babakocsihoz nekünk volt pelenkázó táska. Az bőven elég volt. Ez csak egy + cucc lett volna nekem ami foglalja a helyet
2020. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én igen, nem vagyok ez a ha boltba megyünk is felpakolom a fél házat típusú ember. Többnyire már babakorában is csak egy kisebb vászonzsákocskát vittem amiben volt egy db pelenka, popsitörlő, popsikrém, alátét és egy váltás ruha. Ez a kis izé ezeknek pont elég és tök jól lehet benne rendszerezni a dolgokat.
2020. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Derjaderja ***** válasza:
70%

Képzeld, nekünk pont ma hozta a posta (nem pont ez a készítő csinálta és nem is teljesen ilyen).

Nekem nagyon tetszik, Karácsonyra szeretnék rokonnak is rendelni.

Annyi, hogy az én lányom másfél éves, sok esetben csak biztonságból van nálunk 1-2 tartalék pelus ha pl egy rövidebb programra megyünk.

Őt ugye állva is lehet már pelenkázni, nem kell egy csomó minden, ami egy kisgyereknek. Babakocsit és pelenkázó táskát se viszek mindig.

Szóval erre nagyon jó ez, hogy össze van készítve, és csak bedobom a gymbagembe, de mégsincs odagórva minden, egybe a kajákkal pl hanem egy ilyen szép tatyóban. Eddig egy ikeás neszeszert használtam erre, de ez alkalmasabb.

Szóval szerintem klassz és egyedi kézműves termék.

2020. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Derjaderja ***** válasza:
70%
Előző vagyok. A mienk 4200 volt, az korrekt teljesen.
2020. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Én megvenném, nekem van is a pelenkázóban, csak nem ilyen szép. Ez alkat kérdés, nekem a saját táskámban is szokott lenni pár kisebb neszeszer szerűség, különben egy fekete lyuk lenne az egész és semmit nem találnék
2020. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem pont ettől a gyártótól, de utólag vettem meg, mert sokat jártunk kirándulni, és macerás volt a pelenkázás. Evvel könnyebb dolgom volt, mert egy, helyen mindent megtaláltam.
2020. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Müller klubba regiszrálva nem ilyen szépet, de funkcióját tekintve ugyanilyet, díjmentesen lehet kapni...


[link]

2020. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ajándékba venném, a babakocsinak van pelenkázótáskája, illetve a baba fog majd utazni 3-4 hetente (rokonokhoz kocsival). Anyuka imádja a nagy tatyókat, de emlékeim szerint nem neszeszeres.
2020. aug. 31. 16:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyenből olyan, ami egyben alátét is, nekem az jobban bejön. Liliputit ismerem belőle, de ahhoz drága, hogy magamnak megvegyem. Viszont ilyenformán ajándéknak szerintem tök jó.
2020. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!