Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruha mosószerekben van...

Babaruha mosószerekben van fehérítô? Elsôsorban Chicco, Frosch Baby, Ariel Baby?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Chiccoval mosok, a simát veszem, abban nincs fehérítő. A színes ruháit is ezzel mosom.


A fehér "etetős" textilpelusaihoz szoktam Sanytol fehérítőd folteltávolítót adagolni.

2020. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ariel baby-ben van optikai fehérítő.
2020. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 halskeper válasza:
Mi Lovela Baby folyékony/kapszulás mosószert és öblitőt használunk a baba születése óta és nagyon megvagyunk elégedve vele. Én a DM-ben vagy Tescoban szoktam vásárolni fehér ruhákhoz, de úgy látom EMAG-on is elérhető. Nekünk fontos szempont volt, hogy teljesen hipoallergén és illatanyag mentes legyen és nagy meglepődésemre kihozza még a makacs foltokat is. :)
2021. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lavelova-t használtunk, de abban van illatanyag.
2021. jún. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!